Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

GROHE PLUSGROHE PLUS – Precizitāte ne tikai dizaina risinājumos
Baudiet jauno un moderno krānu GROHE PLUS klāsta eleganto un moderno dizainu, ko papildina uzticama un kontrolējama darbība. Ar svaigu dizaina pieskārienu šis inovatīvo krānu klāsts piedāvā jaunu ergonomiska komforta un praktiskas funkcionalitātes līmeni. GROHE PLUS sortimentā ir daži krāni ar LED temperatūras displeju - tas Jūs informēs, ka vienmēr plūst ūdens ar pareizo temperatūru.

Eleganta, taustei patīkama vadība
Iedvesma GROHE PLUS dizainam gūta no loka – formas, kas izceļas gan ar izturību, gan vieglumu. Apvienojot apļa izliekumus un izteiksmīgās, skaidrās kuba formas, GROHE PLUS rada aizraujošu, arhitektonisku siluetu, kas ideāli piemērots inovatīvām vannas istabām. GROHE PLUS simbolizē precizitāti, izturību un stabilitāti, to apvienojot ar iezīmēm, kas nodrošina komfortu, ērtības un kontroli.

LED TEMPERATŪRAS DISPLEJS

Pateicoties GROHE PLUS inovatīvajam LED temperatūras displejam, Jūs pilnībā kontrolējat ūdens temperatūru. Vienmēr ziniet, cik karsts ir no krāna plūstošais ūdens, jo to nodrošina LED temperatūras displejs jaucējkrāna virspusē, ļaujot Jums pilnībā kontrolēt temperatūru un palielināt drošību vannas istabā. Vienā acu mirklī Jūs varat pateikt, cik silts ir ūdens, bet ūdens plūsmai beidzoties, viedais displejs atkal pazūd, neietekmējot jaucējkrāna izskatu.

GROHE PLUS

Lokanais snīpis
Baudiet lielākas ērtības un elastību, ko nodrošina 90° leņķī grozāmais snīpis. Grozāmais snīpis, kas ir viegli pagriežams pa kreisi un pa labi, sniedz vēl nebijušas ērtības, ļaujot netraucēti nomazgāt seju vai saziepēt rokas.

Smidzinoša, ūdeni taupoša strūkla
Jebkurā laikā varat viegli ieslēgt funkciju Eco Spray, kas nodrošina pastāvīgu plūsmu 4 l/min. Lai samazinātu ūdens patēriņu, turklāt nemazinot komfortu, vienkārši paviciniet roku pie apgaismotās piktogrammas. Maigā, nomierinošā strūkla plūst maigi uz Jūsu rokām un apvienojumā ar grozāmo snīpi lieliski noder arī izlietnes tīrīšanai.

Produktus skatīt šeit

Sīkāka informācija ražotāja mājaslapā

Grohe Plus

Grohe Plus

Grohe Plus