Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Made to Measure. Ražojam pēc mēra. Vannasistabai.Vannasistabas ir atšķirīgas, nereti to plānojums, forma, izvirzījumi un leņķi ir īsts izaicinājums. Gadās, ka iepriekš noskatītā vanna, dušas paliktnis vai izlietne nemaz neder vai arī izvēloties sērijveida produktu – telpa netiek izmantota gana racionāli, nav ērta.
PAA – Latvijas uzņēmums, kas vairāk nekā 26 gadus ražo vannas, piedāvā risinājumu vannasistabām, kurās nepieciešama individuāla pieeja. Atbilstoši telpai un tās īpašnieka iecerēm. Katru Made to Measure izstrādājumu ražo pēc klienta skices. No Silkstone® – mūsdienīga marmora pēcteča: cēla un ilgmūžīga akmens ar matēti zīdainu, siltu virsmu.
Vannasistabas plānošanas soļi:

PAA

Made to Measure izlietnes konkrētai vannasistabai:
- dažādas bļodas,
- virsma pēc mēra,
- slīpas malas,
- noapaļojumi un izgriezumi,
- sienas panelis vai līste,
- priekšējais panelis,
- pielāgoti urbumi jaucējkrāniem un piederumiem.

Made to Measure izlietnes FLOW ar klientu iecienīto – slēpto, askētisko noplūdes sistēmu pieejamas ar virsmas platumu 450mm un 500mm un to garums ir pielāgojams.

Made to Measure DECO SHAPE piedāvā neierastu iespēju – noteikt vannas izvietojumu virsmā. Piemēram, lai ievietotu šo eleganto un ērto vannu nelielā telpā, to var novietot slīpi, tādējādi aizpildot telpas stūri. Vannas virsmas izmēri un forma tiek pielāgota individuāli, ir iespējami izgriezumi un noapaļojumi, lai piemērotu vannasistabas specifikai, piemēram, lai aizpildītu nišu.

Made to Measure dušas paliktņi CRAFT tiek izgatavoti pēc mēra, pielāgojot novietošanai nišās, slīpās ailēs un neregulāros vannasistabas stūros. Pie tam tie ir montējami grīdā, uz grīdas vai ar kājām un paneli.