Par mums

SIA "EVA - SAT" dibināta 1989. gadā, kā 100% vietējo uzņēmēju īpašums. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes sanitāras un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā.

Šobrīd uzņēmumam "EVA - SAT" pieder lielākie santehnikas un apkures tehnikas veikali KOMFORTS – Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē un Daugavpilī. Kopš 2012. gada EVA-SAT ir paplašinājis savu darbības lauku, atverot divus veikalus Lietuvā- Viļņā un Kauņā.

Būtiski ir paplašinājusies „EVA-SAT” tirgus daļa santehnikas un apkures tehnikas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības jomās, vairumtirdzniecībā „EVA-SAT” apkalpo praktiski visu Latvijas teritoriju. Par uzņēmuma "EVA - SAT" patstāvīgiem klientiem, pateicoties preču augstajai kvalitātei, daudzveidīgam piedāvājumam un ātrai piegādei, ir kļuvušas vairākas Latvijā labi pazīstamas dizaina un celtniecības firmas un arhitektu biroji. „EVA-SAT” sadarbojas ar 50 vadošām ražotājfirmām visā Eiropā.