Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Smalkas līnijas, izteiktas šķautnes un krāsas – jaunā vannas istabas dizaina tendence

Pašreiz pasaules mēroga dizaina tendences pamats ir izteiktas formas: Ļoti smalkas līnijas un izteiktas šķautnes tiek realizētas ar visaugstāko precizitāti. Ar kolekciju Artis un Octagon kolonnas veida izlietni, Villeroy & Boch realizē šo tendenci izmantojot īpašo TitanCeram materiālu. Turpretim Venticello kolekcija ieviesīs pilnīgu vannas istabas sajūtu.

Artis

Lieliskas, elegantas formas. Smalkās, uz virsmas uzstādāmās izlietnes no Artis sērijas ir pieejamas četrās formās: apaļas, ovālas, taisnstūra un kvadrātveida. Dziļā izlietnes bļoda ir ne tikai pievilcīga, bet arī nodrošina optimālu lietotāja ērtību.

Artis vannas istabas izlietnes ir izgatavotas no jaunā materiāla TitanCeram un pieejamas pasteļtoņos, radot īpašu vieglumu vannas istabā. Kombinācijā ar smalku, spilgtu vannas istabas virsmu kvadrātveida formas izlietne izskatās īpaši eleganti. Apaļā vannas istabas izlietnes uz tumšās Legato mēbeles radīs patīkamu harmoniju. Ļaujiet krāsām ienākt vannas istabā.

Octagon - Precizitātes meistardarbs

Octagon kolonnas veida izlietne ir ekskluzīvs un inovatīvs premium klases produkts, kurš sniedz gan materiāla, gan dizaina kvalitāti. Pateicoties jaunajam TitanCeram materiālam, kura sastāvā ir māls, kvarcs, laukšpats un titāna oksīds apvienojumā ar inovatīviem ražošanas procesiem, dizaineris Kaijs Stefans varēja radīt Octagon. Octagon apvieno precīzas malas un leņķus, veidojot astoņstūri, un pateicoties smalki izstrādātām šķautnēm, līdzinās pulētam kristālam.

Venticello - elegantas apmales

Īpaši veidotie izlietnes skapji Venticello kolekcijā apvieno dizainu un funkcionalitāti. Smalkās šķautnes ļauj keramikai izskatīties vieglai un elegantai, tomēr izlietne atbilst arī tās funkcionalitātei. Ūdeni taupošais DirectFlush pods, kurš pieejams ar Slimseat un bidē konsekventi turpina kolekcijas izteikto dizainu. Visas Venticello izlietnes iespējams kombinēt ar izlietnes skapīšiem ar 1/3 un 2/3 sadalījumu un horizontālajiem rokturiem.
Visi modeļi var būt aprīkoti ar iekšējo atvilktņu apgaismojumu, kas automātiski ieslēdzas, kad atvilktne ir atvērta. Trīs dažādi sānu skapji nodrošina papildus vietu vannas istabas piederumiem.