Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Grohe Smartcontrol - Tu esi dušas noteicējs!Grohe Smartcontrol ir inovatīva kontrole pār dušu - iespēja mainīt ūdens spiedienu un temperatūru, kā arī mainīt ūdens strūklas veidu un pārslēgties no rokas dušas uz dušas galvu.
Vienkārši pagriez Grohe ProGrip slēdzi, lai palielinātu spiedienu no Eco uz pilvērtīgu ūdens spiediena jaudu, vai arī pagriez slēdzi, lai samazinātu ūdens spiedienu.
Vari nospiest “Pauze”, ja vēlies īslaicīgi apturēt dušas darbību.
Smartcontrol pat ļauj saglabāt iestatījumus nākamajai reizei!

Daudzveidība
Grohe Smartcontrol dod iespēju izvēlēties- vienkārši pagriežot slēdzi, atradīsi ideālo ūdens spiedienu, kā arī ūdens strūklas veidu: delikātu vai spēcīgāku, tieši tādu, kādu vēlies.

Spēks
Ar Smartcontrol viss ir Tavās rokās- izvēlies spēcīgu strūklu, lai izskalotu šampūnu vai koncentrētu sprauslas spiediena strūklu masāžai.

Relaksācija
Atpūties ar maigajām Smartcontrol opcijām - izmanto atsvaidzinošo lietus dušu vai arī palielini ūdens spiedienu, līdz izjutīsi vasarīgu lietus gāzi savā dušā.

Izzini Smartcontrol Pasauli

Grohe Smartcontrol piedāvā dažādas instalācijas un kombināciju iespējas.

Grohe Rapido Smartbox sistēma paver bezlimita iespējas vannas ietabā.
Universālā zemapmetuma sistēma ir atbilde visam. Vēl nekad iepriekš nav bijusi tik liela iespēju un izvēles brīvība.
Grohe Rapido Smartbox sistēmu vari instalēt tagad, bet dekoratīvo apdari izvēlēties vēlāk.

Tik daudz tehnoloģiju tik mazā iekārtā!
Santehniķim tas nozīmē pilnīgu izvēles brīvību - viena iebūve der visām Grohe dekoratīvajām daļām un izmantojama līdz pat 3 ūdens izejām.
Arhitektiem tas nozīmē ietaupīt vietu un lielāku dizaina risinājumu brīvību.


Produktus skatīt šeit