Kontaktpersonas

Konsultācijas

Sanita Mītniece

Apkures speciāliste
Rīga, Jaunmoku iela 26
Sanita Mītniece

Telefons: 67893868
sanita.mitniece@komforts.net

Jānis Krauklis

Kanalizācijas speciālists
Jānis Krauklis

Telefons: 67893868
janis.krauklis@evasat.com

Lauris Grope

Ventilācijas speciālists
Lauris Grope

Telefons: 67893868
lauris.grope@evasat.com

Daiga Stariņa

Dizainere
Daiga Stariņa

Telefons: 67812108
daiga.starina@komforts.net

Laura Jančevska

Dizainere
Laura Jančevska

Telefons: 67812108
laura.jancevska@komforts.net

Katrīna Pētersone

Dizainere
Katrīna Pētersone

Mob. tel.: 29799345
katrina.petersone@komforts.net

Kristīne Lipinika

Dizainere
Kristīne Lipinika

Mob. tel.: 29902233
kristine.lipinika@komforts.net

Sandra Gradkovska

Dizainere
Sandra Gradkovska

Mob. tel.: 28798858
sandra.gradkovska@komforts.net

Vairumtirdzniecība - Montāžniekiem un Celtniekiem

Uldis Leimanis

Nodaļas vadītājs
Uldis Leimanis

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29131113
uldis.leimanis@evasat.com

Jūlija Vasiļjeva

Jūlija Vasiļjeva

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29413435
julija.vasiljeva@evasat.com

Jānis Neimanis

Jānis Neimanis

Telefons: 67893868
janis.neimanis@evasat.com

Juris Laizāns

Juris Laizāns

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29166417
juris.laizans@evasat.com

Māris Zeltzaķis

Māris Zeltzaķis

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 27071911
maris.zeltzakis@evasat.com

Agris Kalniņš

Agris Kalniņš

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26344280
agris.kalnins@evasat.com

Ansis Banders

Ansis Banders

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29389440
ansis.banders@evasat.com

Vladimirs Skukins

Vladimirs Skukins

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29527714
vladimirs.skukins@evasat.com

Vairumtirdzniecība - Veikaliem, Saloniem un Interneta veikaliem

Laura Znota Rūrāne

Laura Znota Rūrāne

Mob. tel.: 25454211
laura.znota@evasat.com

Artūrs Kivkucāns

Artūrs Kivkucāns

Mob. tel.: 26179689
arturs.kivkucans@evasat.com

Harijs Gulbis

Harijs Gulbis

Mob. tel.: 26329791
harijs.gulbis@evasat.com

Vairumtirdzniecība - Reģionālie pārstāvji

Pāvels Košeļevs

Kurzeme
Pāvels Košeļevs

Mob. tel.: 26768425
pavels.koselevs@evasat.com

Oskars Romka

Vidzeme
Oskars Romka

Mob. tel.: 26311633
oskars.romka@evasat.com

Iveta Dzelzīte

Zemgale
Iveta Dzelzīte

Mob. tel.: 29113831
iveta.dzelzite@evasat.com

Artūrs Kroičs

Latgale
Artūrs Kroičs

Mob. tel.: 26599473
arturs.kroics@evasat.com

Mārtiņš Ozols

Kurzeme
Mārtiņš Ozols

Mob. tel.: 28373678
martins.ozols@evasat.com

Jēkabs Dunkers

Kurzeme
Jēkabs Dunkers

Mob. tel.: 28250444
jekabs.dunkers@evasat.com

Vairumtirdzniecība - Eksporta pārstāvis

Anrijs Zunde

Anrijs Zunde

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26411616
anrijs.zunde@evasat.com

Eduards Antanauskas

Eduards Antanauskas

Telefons: 67893868
Mob. tel.: +371 20680196, +370 63000062
eduards.antanauskas@evasat.com

Veikalu vadītāji

Karīna Picileviča

Veikala vadītāja
Rīga, Jaunmoku iela 26
Karīna Picileviča

Telefons: 67893875
karina.picilevica@komforts.net

Vents Lībeks

Veikala vadītājs
Rīga, Krasta iela 44
Vents Lībeks

Telefons: 67241263
vents.libeks@komforts.net

Sandija Nikolajenko

Veikala vadītāja
Ventspils, Brīvības iela 43
Sandija Nikolajenko

Telefons: 63624077
sandija.nikolajenko@komforts.net

Ivars Ječmanis

Veikala vadītājs
Liepāja, Zemnieku iela 32
Ivars Ječmanis

Telefons: 63484844
ivars.jecmanis@komforts.net

Uldis Kazāks

Veikala vadītājs
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 163
Uldis Kazāks

Telefons: 29473811
uldis.kazaks@komforts.net

Uldis Dubults

Veikala vadītājs
Valmiera, Stacijas iela 30
Uldis Dubults

Telefons: 67241263
uldis.dubults@komforts.net

Andrejs Soboļevs

Veikala vadītājs
Daugavpils, Kandavas 15
Andrejs Soboļevs

Telefons: 62603896
Mob. tel.: 29197970
andrejs.sobolevs@komforts.net

Jānis Banders

Tirdzniecības depart. vadītājs
Jānis Banders

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26485868
janis.banders@evasat.com

Madara Kronberga

Biroja administratore
Madara Kronberga

Telefons: 67893868
info@evasat.com

Renāte Vociša-Bērzkalne

Reklāmas menedžere
Renāte Vociša-Bērzkalne

Telefons: 67893868
renate.berzkalne@evasat.com

Jēkabs Zvaigzne

Iepirkumu un loģistikas vadītājs
Rīga, Jaunmoku iela 26
Jēkabs Zvaigzne

Telefons: 67893876
jekabs.zvaigzne@evasat.com

Artūrs Doniks

Noliktavas vadītājs
Rīga, Jaunmoku iela 26
Artūrs Doniks

Telefons: 67893873
Mob. tel.: 27067505
arturs.doniks@evasat.com