Kontaktpersonas

KONSULTĀCIJAS

Sanita Mītniece

Apkures speciāliste
Rīga, Jaunmoku iela 26
Sanita Mītniece

Telefons: 67893868
sanita.mitniece@komforts.net

Jānis Krauklis

Kanalizācijas speciālists
Jānis Krauklis

Mob. tel.: 29276562
janis.krauklis@evasat.com

Lauris Grope

Ventilācijas speciālists
Lauris Grope

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29538616
lauris.grope@evasat.com

Laura  Jančevska

Dizainere
Laura  Jančevska

Telefons: 67812108
laura.jancevska@komforts.net

Katrīna Pētersone

Dizainere
Katrīna Pētersone

Mob. tel.: 29799345
katrina.petersone@komforts.net

Kristīne Lipinika

Dizainere
Kristīne Lipinika

Mob. tel.: 29902233
kristine.lipinika@komforts.net

Sandra  Gradkovska

Dizainere
Sandra  Gradkovska

Mob. tel.: 28798858
sandra.gradkovska@komforts.net

Artūrs Danilevičs

Pārdevējs-konsultants
Rīga, Jaunmoku iela 26
Artūrs Danilevičs

arturs.danilevics@komforts.net

Artjoms Ļepņovs

Pārdevējs-konsultants
Rīga, Jaunmoku iela 26
Artjoms Ļepņovs

Mob. tel.: 29958442
artjoms.lepnovs@komforts.net

Roberts Valērijs Freimanis

Pārdevējs-konsultants
Rīga, Jaunmoku iela 26
Roberts Valērijs Freimanis

Mob. tel.: 20302185
roberts.freimanis@komforts.net

Mindaugs Miļuss

Pārdevējs-konsultants
Rīga, Krasta iela 44
Mindaugs Miļuss

Mob. tel.: 28967233
mindaugs.miluss@komforts.net

Aivis Cielavs

Pārdevējs-konsultants
Ventspils, Brīvības iela 43
Aivis Cielavs

Mob. tel.: 29874535
aivis.cielavs@komforts.net

VAIRUMTIRDZNIECĪBA - MONTĀŽNIEKIEM UN CELTNIEKIEM

Uldis Leimanis

Nodaļas vadītājs
Uldis Leimanis

Mob. tel.: 29131113
uldis.leimanis@evasat.com

Jūlija Vasiļjeva

Jūlija Vasiļjeva

Mob. tel.: 29413435
julija.vasiljeva@evasat.com

Juris Laizāns

Juris Laizāns

Mob. tel.: 29166417
juris.laizans@evasat.com

Māris Zeltzaķis

Māris Zeltzaķis

Mob. tel.: 27071911
maris.zeltzakis@evasat.com

Agris Kalniņš

Agris Kalniņš

Mob. tel.: 26344280
agris.kalnins@evasat.com

Ansis Banders

Ansis Banders

Mob. tel.: 29389440
ansis.banders@evasat.com

Vladimirs Skukins

Vladimirs Skukins

Mob. tel.: 29527714
vladimirs.skukins@evasat.com

Edgars Botins

Edgars Botins

Mob. tel.: 29355980
edgars.botins@evasat.com

Jānis Daņiļevičs

Jānis Daņiļevičs

Mob. tel.: 26132209
janis.danilevics@evasat.com

Mārtiņš Einiņš

Mārtiņš Einiņš

Mob. tel.: 20223015
martins.einins@evasat.com

Ņikita Romaņeko

Ņikita Romaņeko

Mob. tel.: 22802732
nikita.romanenko@evasat.com

VAIRUMTIRDZNIECĪBA - VEIKALIEM, SALONIEM UN INTERNETA VEIKALIEM

Laura Znota Rūrāne

Laura Znota Rūrāne

Mob. tel.: 25454211
laura.znota@evasat.com

Artūrs Kivkucāns

Artūrs Kivkucāns

Mob. tel.: 26179689
arturs.kivkucans@evasat.com

Harijs Gulbis

Harijs Gulbis

Mob. tel.: 26329791
harijs.gulbis@evasat.com

Monta Bušmane

Monta Bušmane

Mob. tel.: 28260254
monta.busmane@evasat.com

VAIRUMTIRDZNIECĪBA - REĢIONĀLIE PĀRSTĀVJI

Oskars Romka

Vidzeme
Oskars Romka

Mob. tel.: 26311633
oskars.romka@evasat.com

Dita Brante

Vidzeme
Dita Brante

Mob. tel.: 29404322
dita.brante@evasat.com

Iveta Dzelzīte

Zemgale
Iveta Dzelzīte

Mob. tel.: 29113831
iveta.dzelzite@evasat.com

Artūrs Kroičs

Latgale
Artūrs Kroičs

Mob. tel.: 26599473
arturs.kroics@evasat.com

Adriāns Rebāns

Kurzeme
Adriāns Rebāns

Mob. tel.: 63484844
adrians.rebans@evasat.com

Edgars Kliečis

Kurzeme
Edgars Kliečis

Mob. tel.: 29997375
edgars.kliecis@evasat.com

Valters Švāns

Kurzeme
Valters Švāns

Mob. tel.: 29255608
valters.svans@evasat.com

VAIRUMTIRDZNIECĪBA - EKSPORTA PĀRSTĀVIS

Anrijs Zunde

Anrijs Zunde

Mob. tel.: 26411616
anrijs.zunde@evasat.com

Eduards Antanauskas

Eduards Antanauskas

Mob. tel.: +371 20680196, +370 63000062
eduards.antanauskas@evasat.com

VEIKALU VADĪTĀJI

Karīna Picileviča

Veikala vadītāja
Rīga, Jaunmoku iela 26; Rīga, Krasta iela 44
Karīna Picileviča

Mob. tel.: 26779152
karina.picilevica@komforts.net

Pāvels Košeļevs

Veikala vadītājs
Liepāja, Zemnieku iela 32
Pāvels Košeļevs

Mob. tel.: 26768425
pavels.koselevs@evasat.com

Uldis Kazāks

Veikala vadītājs
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 163
Uldis Kazāks

Telefons: 29473811
uldis.kazaks@komforts.net

Pēteris Bojārs

Veikala vadītājs
Valmiera, Stacijas iela 30
Pēteris Bojārs

Telefons: 26623238
peteris.bojars@komforts.net

Andrejs Soboļevs

Veikala vadītājs
Daugavpils, Kandavas iela 15
Andrejs Soboļevs

Telefons: 62603896
Mob. tel.: 29197970
andrejs.sobolevs@komforts.net

Vineta Andersone

Veikala vadītāja
Ventspils, Brīvības iela 43
Vineta Andersone

Telefons: 20290592
Mob. tel.: 29940744
vineta.andersone@komforts.net

Dzintars Taruntājevs

Veikala vadītājs
Jelgava, Rīgas iela 67
Dzintars Taruntājevs

Telefons: 20292367
dzintars.taruntajevs@komforts.net

Madara Kronberga

Biroja administratore
Madara Kronberga

Telefons: 67893868
info@evasat.com

Renāte Vociša-Bērzkalne

Reklāmas menedžere
Renāte Vociša-Bērzkalne

Mob. tel.: 26434337
renate.berzkalne@evasat.com

Jēkabs Zvaigzne

Iepirkumu un loģistikas vadītājs
Rīga, Jaunmoku iela 26
Jēkabs Zvaigzne

Telefons: 67893876
jekabs.zvaigzne@evasat.com

Alvis Kranāts

Noliktavas vadītājs
Rīga, Jaunmoku iela 26
Alvis Kranāts

Mob. tel.: 29473085
alvis.kranats@evasat.com

Arnis Andrianovs

Vairumtirdzniecības vadītājs
Rīga, Jaunmoku iela 26
Arnis Andrianovs

Mob. tel.: 25737058
arnis.andrianovs@evasat.com

Andris Freimanis

Biznesa klientu vadītājs
Rīga, Jaunmoku iela 26
Andris Freimanis

Mob. tel.: 29140560
andris.freimanis@evasat.com