Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.
Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Roca Inspira kolekcijaKombinēt, kombinēt, kombinēt un vienmēr trāpīt mērķī. Nav vienas konkrētas uzvarētāju kombinācijas, jo tās visas ir pjedestāla vērtas. Inspira mīts balstās uz šo pieņēmumu, kombināciju kopumu, kurām ir vienādas beigas: panākumi, triumfs, slava. Neatkarīgi no izvēlētā ceļa, rezultāts paliek nemainīgi labs.

Inspira šķiet utopija, mīts, fikcija, un tas nav tālāk no realitātes... Atklājiet jaunu sistēmu, kuras pamatā ir trīs dizaina līnijas: Round (apaļa), Soft (ar noapaļotiem leņķiem) un Square (kantaina). Izvēlieties to, kas jūs vislabāk definē, vai vienkārši apvienojiet tos savā starpā. Lai kāds būtu Jūsu stils, atrodiet savu kombināiju, kas Jums ļaus konfigurēt savu ideālo vannas istabu. Jūs varat būt kārtīga un metodiska persona, uzticīga taisnām līnijām, tumšiem toņiem un atturībai. Vai tikpat labi kāds, kurš novērtē noapaļotas, maigas un draudzīgas formas, kas īpaši vērtē materiālu izstaroto siltumu kā, piemērm, koks.

Inspira kolekcija, kas vienkāršību padara maksimāli pievilcīgu, ir ideāli piemērota gan privātām, gan publiskām vidēm, sniedzot avangardisku estētiku ar izsmalcinātību kā pievienoto vērtību. Bet tagad Inspira kolekcija Jums piedāvā vēl plašāku klāstu Jūsu idejām, pievienojot sortimentam keramikas izstrādājumu krāsu dažādību. ROCA piedāvā papildus piecu krāsu paleti ar savstarpēji maigu pāreju no gaišā uz tumšo. Sastāv no trīs neitrālām krāsām (balta, gaiši pelēka un tumši pelēka) un divām siltām krāsām (smilšu un tumši brūnas), visas piecas ar matētu apdari. Šī projekta galvenā ideja ir piedāvāt pilnu aktuālāko krāsu tendenci vannas istabā visam produktu klāstam, ieskaitot podus, bide, Izlietnes, kas lieliski savienojas ar mēbeļu klāsta krāsām šīs kolekcijas ietvaros.

Lai kāds būtu jūsu stils un jūsu personība, ar jauno Inspira kolekciju Jūsu sapņu vannas istaba eksistē. Rezultāts vienmēr būs harmonisks un skaists. Tā ir Inspira kolekcijas burvība.


Produktu katalogs

Notiek pasūtījuma apstrāde...