Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

SensoWash SlimSensoWash Slim piedāvā nepieciešamākās dušas funkcijas astoņiem Duravit dizaina veidiem.

SensoWash tualetes - dušas līnija ir visdabiskākā higiēnas forma: atsvaidzinoša tīrīšana ar ūdeni. Ar SensoWash Slim, Duravit ir izveidojis jaunu minimālisma variantu, kas inteliģenti izmanto tehnoloģiju. Pateicoties sabalansētajām proporcijām un īpaši plakanam tualetes – dušas sēdeklim, SensoWash Slim izskatās kā klasisks tualetes pods, kas apmierina vēlmi pēc gludas estētikas un nemainīgas modernitātes. Īpaši ērtais un viegli lietojamais jaunais tualetes – dušas sēdeklis ir ideāls risinājums privātām, daļēji publiskām un publiskām telpām.

Lai izvēlētos vēlamo funkciju – ComfortWash, RearWash vai LadyWash, tiek izmantota ērta, īpaši slaida tālvadības pults, kuras dizains skaidri saplūst ar tualetes – dušas sēdekli. Izsmidzinātāja intensitāti, atrašanās vietu un ūdens temperatūru, var iestatīt atbilstoši personīgajām vēlmēm, izmantojot apgaismotos simbolus. Ir pieejama arī ērta viedā nakts gaismas funkcija ar LED apgaismojumu, kas labākai orientācijai tumsā izgaismo iekšējo daļu. Izmantojot speciālu taustiņu kombināciju, ir iespējams bloķēt vai atbloķēt visas funkcijas. Tālvadības pults pēc lietošanas tiek glabāta sienas turētājā. Vāks un sēdeklis aizveras automātiski un viegli.

SensoWash Slim SensoWash Slim

Plakanais sēdekļa bloks ir izgatavots no īpaši izturīga materiāla un, pateicoties pret skrāpējumiem noturīgai un poru brīvai/īpaši gludai virsmai, ir ļoti higiēnisks. Pirmo reizi sēdekļa un tualetes – dušas tehnoloģijas ir pilnīgi atdalītas: visu SensoWash Slim sēdekļa bloku var acumirklī noņemt un nomainīt, tādējādi tas ir ātri un viegli tīrāms. Daļēji publiskās un publiskās telpās šī ir liela priekšrocība. Izturīgie poda stiprinājumi neļauj sēdeklim pārvietoties.

Tāpat kā visiem Duravit SensoWash modeļiem, integrētais plūsmas sildītājs nodrošina, ka resursi tiek izmantoti saprātīgi, jo vajadzīgais ūdens daudzums tiek apsildīts tikai tad, kad tas ir nepieciešams. SensoWash Slim apslēptie ūdens un kabeļu savienojumi izceļ tualetes – dušas sēdekļa dizaina minimālismu. Pateicoties ūdens un elektrības spraudkontaktiem un integrētajai drošības ierīcei dzeramā ūdens aizsardzībai saskaņā ar Eiropas normu DIN EN 1717, uzstādīšana ir ļoti vienkārša.SensoWash Slim nodrošina svarīgākās dušas funkcijas dabiskai tīrīšanai ar ūdeni un par šādu cenu piedāvā izcilu vērtību. Jaunais modelis ir pieejams dažādās dizaina versijās, lai apmierinātu dažādas vajadzības un pielāgotos dažādām vannas istabām, padarot to saderīgu ar astoņiem Duravit dizaina veidiem, ieskaitot jaunās Vero Air, P3 Comforts un ME by Starck sērijas, kā arī DuraStyle, Happy D.2, Starck 2, Starck 3 un Darling New.

Februārī visiem Duravit SensoWash podu komplektiem -30% atlaide!

Produktus skatīt šeit