Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

KĀPĒC IZVELĒTIES SEGUIN APKURES KRĀSNIS?100% izgatavotas Francijā
Gadiem ilgi ir veidotas tuvas attiecības ar vietējiem uzņēmumiem, lai Francijā varētu ražot apkures krāsnis Seguin. Tas nodrošina efektīvu uzraudzību, produktu kvalitāti un garantiju.

Uzticamība
Durvju atvēršanas mehānisms ir samontēts ar drošības uzgriežņiem, tādēļ novēršot bloķēšanas vai atslāņošanās risku. Pacelšanās durvis ir aprīkotas ar ķēdēm un ar eļļotiem rīkiem, nodrošinot perfekti saskaņotu un klusu darbību.

Komforts
Seguin apkures krāsnis ir aprīkotas ar gaisa mazgāšanas sistēmu, samazinot tīrīšanas ierobežojumus.

Čuguna kvalitāte
Lai sasniegtu visaugstāko kvalitātes līmeni, Seguin ražotne ievēro detalizētās specifikācijas. Visas apkures krāsnis ir izgatavotas izmantojot tikai tīru čugunu.

Tehniskā vērtība
Dūmvada drenāžas mehānisms nodrošina augstu efektivitātes līmeni līdz 75%. Amortizators ir regulējams platumā, lai nodrošinātu optimālu jūsu kurtuves darbību neatkarīgi no dūmvadu veida. Šis mehānisms neļauj durvīm atvērties, kamēr aizbīdnis ir aizvērts, lai izvairītos no dūmu nokļūšanas telpā.

10 gadu garantija
Visām Seguin apkures krāsnīm ir 10 gadu garantija.

Novembrī iegādājies Seguin apkures krāsnis ar 20% atlaidi!


Produktus skatīt šeit