Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Ar vannām nejoko!



Ir lietas, ar kurām joko, un ir tādas, kur joki nevietā. Redz, piekārt draiskus aizkarus istabā vai atvēzēties drosmīgākam interjeram un mēbelēm ir viena lieta, bet vannas istaba… Vannas istaba ir savā ziņā nopietna un konservatīva vieta, kurā uzticamība, pamatīgums un kvalitāte gūst virsroku pār mirkļa vājību uz ārišķībām. -Kāpēc? –Laikam jau tāpēc, ka tā ir tā telpa mājoklī, kurā cenšamies ielaist pēc iespējas mazāk ārpasaules – kur gan citur mēs esam mēs paši, ja ne tur? Tā ir vieta gan nesteidzīgai meditācijai, gan tikai pašam sev domātai dziesmai, gan noskaņai, sākot ar domu sakārtošanu ikdienā un relaksējošu fantāzijas lidojumu tad, kad vēlamies.

Un gluži, kā televizors viesistabā un plīts virtuvē, vannas istabā galvenais ir vanna. Un, lai arī kā mēs to vēlētos, tās izvēle nebūt nav vienkārša lieta. Sāksim kaut vai ar to, ka, lai vanna būtu izmantojama, tai ir nepieciešams ūdens, un, saprotams, arī iespēja šo ūdeni no vannas izlaist. Lai neiedzīvotos liekos (un salīdzinoši lielos) tēriņos, ir nepieciešams visai skrupulozi ņemt vērā vannas istabas plānojuma iespējas, un, ja pavisam atklāti – ir visai prātīgi šos jautājumus izrunāt ar speciālistu, jo ne jau ūdens iekšā – ūdens ārā ir vienīgais, kas jāpatur prātā – ir virkne citu, nespeciālistam uzreiz nepamanāmu, jautājumu, uz kuriem ir jāatrod atbildes un pareizie risinājumi. Tāpēc – sākam ar vannas istabas pēc iespējas precīzu plānu, pieliekam klāt savas vēlmes, un ejam konsultēties. Lieki teikt, ka jo tuvāk būs speciālists un jo pieredzējušāks tas ir, jo ātrāks, vieglāks un veiksmīgāks būs ceļš uz jūsu vannas istabu.

Vannu ražotāju ar lielāku pieredzi, kā PAA, pie mums neatrast – vairāk, nekā 25 gadu pieredze apvienojumā ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām akmens masas, akrila un silkstone vannu izveidē ir pārliecinošs iemesls būt drošam, ka jaunās vannas istabas izveide ir nevis akls šāviens uz labu laimi, bet gan paredzams rezultāts, ar kuru jūs būsiet apmierināti vēl gadiem.

Ja runājam par materiāliem, tad, līdzīgi, kā citās mūsu dzīves jomās, arī te nav viena, universāli vislabākā, risinājuma – katram no materiāliem, vai tā būtu akmens masa, akrils, vai silkstone, ir savas izskata, siltumnoturības un skaņas slāpēšanas īpatnības, kuru īstais, tieši jums derīgais, salikums ir atkarīgs no jūsu vannas istabas plānojuma un citiem apstākļiem, kam klāt būtu jāpievieno arī kopšanas viegluma, higiēniskuma un ilgmūžības apsvērumi (jāpiebilst, ka PAA nodrošina arī profesionāla līmeņa vannu servisu).

Jā, ar vannām nejoko – pat, ja izvēlies visai ekstravagantu toni plašajā krāsu paletē, gadījumam un nejaušībai vietas nebūs – uzticami, tieši jūsu vannas istabai un jūsu vajadzībām pieskaņoti risinājumi. Pieredzējušu speciālistu konsultācija tepat, Rīgā, un arī vanna – mūsu pašu Latvijā ražota. Ar pasaules tehnoloģijām un mūsu pašu ilgo pieredzi.

Visiem PAA produktiem no 28. novembra līdz 10. janvārim -20% atlaide!

Produktus skatīt šeit