Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

SANTEHNIĶA ROKASGRĀMATAIzmanto iespēju Komforts veikalos iegādāties lielisko palīgu santehnikas darbos - izdevumu “Santehniķa rokasgrāmata”.

Izdevums iepazīstina ar jaunākajām tehnoloģijām, materiāliem un optimāliem risinājumiem, kas tiek izmantoti mūsdienu santehnikā, kā arī apkures, ūdensapgādes un dzesēšanas sistēmās. Tajā tiek apskatīti inženiertehnisko sistēmu montāžas un ekspluatācijas jautājumi, atgādināts svarīgākais par būvniecības rasēšanu un ģeometriju. Tāpat tiek sniegta informācija par notekūdeņu, drenāžas un ūdens novadīšanas sistēmām, izmantojot tipveida mezglus, aprēķināšanas formulas un montāžas shēmas. Grāmatā aprakstīti jaunākie tehnoloģiskie risinājumi, kas atbilst jaunākajiem notekūdeņu standartiem un normatīviem, kā arī to realizēšanai izmantojamie mūsdienīgie materiāli un tehnoloģijas.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta ekoloģijas un enerģijas resursu taupīšanas problēmu risinājumiem, inovatīvām telpu temperatūras regulēšanas un ūdensapgādes kontroles sistēmām, moderniem ēku apkures veidiem, lietus ūdens novadīšanai no neekspluatējamiem un ekspluatējamiem plakanajiem jumtiem, terasēm un apzaļumotiem jumtiem.

Izdevumā sniegti praktiski Eiropas vadošo santehnikas, apkures, dzesēšanas un notekūdeņu sistēmu ražotāju risinājumi.

Šo grāmatu recenzēja Lietuvas santehniķu asociācija un Viļņas Ģedimina tehniskās universitātes speciālisti, kuri autoriem sniedza daudz vērtīgas informācijas. Autori ir pateicīgi arī Norvēģijas Santehniķu asociācijas prezidentam Ole Larmerud un asociācijas loceklim Amund Amundstad par vispusīgu palīdzību, gatavojot šo izdevumu.

Alfredas Packevičius, Saulius ŠalnaProduktus skatīt šeit