Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Vannas istabā ar Filippi Starku (Philippe Starck)…Sadarbojoties vairāk nekā 25 gadus, Duravit un dizainers Filips Starks pārrakstījuši dizaina vēsturi. Ar jauno Cape Cod un ME vannasistabu spektru franču dizainers radījis ikviena individuālajām vēlmēm un dzīvesstilam atbilstošu vannasistabas aprīkojumu.

Kā atzīst Filips Starks, ar dizaina palīdzību nav iespējams izglābt kāda dzīvi, taču uzlabot gan. Apliecinājums tam ir inovatīvā Cape Cod un ME kolekcija, kas nodrošina ne vien lielisku dizainu, bet arī ilgstpējību – ikviena lieta radīta tā, lai to varētu izmantot ne tikai gadiem, bet pat gadu desmitiem ilgi. Turklāt labierīcību iekārtas radītas no dabiskiem augstas kvalitātes materiāliem – inovatīva materiāla DuraSolid, kas ir ne tikai pārsteidzoši izturīgs un ciets, bet arī neticami maigs un gluds, tam pieskaroties, kā arī no augstvērtīga koka.

Maksimāls komforts
Pateicoties nebijušām, inovatīvām tehnoloģijām Duravit nodrošina visu, ko vēlas mūsdienu labierīcību patērētājs: viegli tīrāmas virmas, higiēnu un iespēju pievienot dušas funkciju, kas nodrošina maksimālu komfortu. Piemēram, tualetē skalošanai tagad nepieciešami tikai 4,5 ne vairs 9 litri ūdens. Īpašs, jauna veida keramiskais pārklājums WonderGliss nodrošina arī dabai draudzīgu vidi – tas ir viegli tīrāms, tāpēc samazinās nepieciešamā ūdens, kā arī mazgāšanas līdzekļu daudzumu. Tāpat tiek izmantots antibakteriāls pārklājums HygieneGlaze 2.0, kas efektīvi iznīcina baktērijas. Pierādīts, ka pēc sešām stundām tas automātiski iznīcina 90 % baktēriju, bet pēc 24 stundām pat 99,99 % baktēriju! Kā tas iespējams? Optimizētā HygieneGlaze 2.0 formula satur jaunu metālu jonu un citu aktīvo vielu kombināciju, kas ir īpaši efektīva, iznīcinot baktērijas, piemēram, bīstamo E. coli. Pateicoties Rimless tehnoloģijai, veiksmīgai ģeometrijas, optimizētas plūsmas un izcila dizaina mijiedarbībai, Duravit radījis maksimālas efektivitātes piemēru. Poda malas atvērtais dizains ļauj veikt efektīvu skalošanu. Proti, dinamiska un spēcīga ūdens plūsma , pateicoties horizontālai lokveida kustībai, perfekti noskalo visu poda iekšējo virsmu.

Tualetes un bidē simbioze
Tualetes un bidē simbioze kļūst aizvien populārāka visā pasaulē. Gluži vienkārši tāpēc, ka nekas cits nespēj nodrošināt tik augstu higiēnas līmeni kā silts, tīrs ūdens. Apvienojot inovatīvo SensoWash dušas tualetes sēdekli ar efektīvo Duravit Rimless skalošanas tehnoloģiju, Duravit ir izveidojis labierīcības, kas atbilst visaugstākajām prasībām. Dušas pievienošana tualetes sēžamajai daļai nodrošina izcilu komfortu: siltais ūdens tīra maigi, taču reizē spēcīgi, tādējādi nodrošinot pat visaugstākās higiēnas prasības. Turklāt, pateicoties sabalansētajām proporcijām, ir gandrīz neiespējami plakano un ārkārtīgi plāno dušas tualetes sēdekli atšķirt no klasiskā tualetes poda. Visas SensoWash funkcijas vadāmas ar tālvadības pulti. Tas nozīmē – pēc tualetes lietošanas atliek vien izvēlēties vienu no trim funkcijām Rearwash, Comfortwash vai Ladywash – un izbaudīt ērto un maigo skalošanu, ko nodrošina silts ūdens. Arī ūdens temperatūra, ūdens spiediens un sprauslas stāvoklis ir individuāli regulējami. Pieejama arī ērta nakts gaismas funkcija ar LED, kas apgaismo klozetpoda iekšējo baseinu, nodrošinot iespēju viegli orientēties tumsā. Īpaši izveidoto tualetes poda vāku un sēžamo daļu iespējams atvērt un aizvērt ar tālvadības pulti. Pateicoties īpašajam aizvēršanas mehānismam, kas neļauj vākam strauji aizkrist, poda vāku iespējams arī viegli atvērt un aizvērt ar roku. Tualetes dušas komplekts, kas veidots no speciāla nelīdzena materiāla, nodrošina īpašu higiēnu, jo radīts bez porām un ir izturīgs pret skrāpējumiem. Turklāt pirmoreiz sēžamā daļa un dušas tualetes funkcijas ir atdalītas - SensoWash modulis ir uzliekams un noņemams ar vienu vienkāršu kustību. Tiem, kas vēlas vēl lielāku komfortu, ir jāizvēlas vecākais modelis SensoWash® by Starck. Šis viedais variants piedāvā pulsējošu strūklu, kā arī spēj uzglabāt divus dažādus lietotāju profilus, tādējādi ļaujot apmierināt katra lietotāja individuālās vajadzības. Šajā modelī arī integrēta drošības ierīce dzeramā ūdens piegādes aizsardzībai. Tāpat nodrošināta papildu funkcija, kas palīdz ietaupīt resursus: sildītājs silda ūdeni pēc vajadzības un tikai nepieciešamā daudzumā. Enerģijas taupīšanas režīmā integrēto sēdekļu apsildi nakts laikā iespējams deaktivizēt.

Duravit Starck izlietne - muca
Un kas to padarīja par dizaina klasiku…
Šīs sērijas veiksmes stāsts sākās 1994. gadā ar Starck 1 kolekciju. Filipa Starka progresīvās idejas vannasistabai saviļņoja visu pasauli ar savu ģenialitāti – viņš apvienoja arhetipisko un funkcionālo, radot vēl nebijušu dizainu. Filipam Starkam izdevies likt lietā laika garu izturējušus, ikoniskus dizaina knifus, kas ļauj izlietnes līnijām izskatīties plūstošām un vijīgām, gluži kā ūdens, kas tajā plūdīs. Viņš, modelējot šāda veida vannasistabu, iedvesmojies no arhaiskām vērtībām - mazgāšanas bļodas, kausa, ūdens pumpja. Lejupvērsta konusa formā veidotā pamatne, uz kuras atrodas apļveida keramikas izlietne, balstās uz līmēta saplākšņa, kuram veikts daudzpakāpju izlieces process. No ārpuses tas pārklāts vai nu ar īsta koka finieri, ko aizsargā melamīna sveķu apdare, vai ar krāsojamu laminātu, kas ļauj nodrošināt spīdīgo krāsas apdari. Veidojot durvju izgriezumu, īpaši padomāts par to, lai vēlāk pievienotu ūdens ieplūdes un izplūdes caurules. Katra mucas sastāvdaļa aprīkota ar savu sērijas numuru, lai nodrošinātu, ka tiek savienotas pareizās sastāvdaļas un rezultātā iegūtu monolītu izlietnes apdari. Tādējādi katra muca ir unikāls izstrādājums, kas ietver daudzu roku darbu. Iekšpusē muca izklāta ar augstas kvalitātes melno laminātu. Stikla plaukts ar hroma sliedēm nodrošina vietu dažādu lietu uzglabāšanai. Kvadrātveida izliekto durvju atvēršanu ērtu padara plaša atvēruma leņķis. Apdari papildina spīdošie hroma rokturi.

>>> Saite uz produktiem <<<