Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Ja “RAVAK”, tad KONCEPTS CHROMEKoncepcija Chrome

Izvēloties Chrome koncepciju, varēsiet būt pārliecināts, ka Jūsu vannas istaba Jūs pārsteigs ar stila un ieguvumu sinerģiju. Koncepcija Chrome ir harmoniski saskaņota līdz sīkākajām detaļām, un tajā ir iekļauti aptuveni 50 elementi. Šīs koncepcijas kopīgā iezīme ir tā, ka visiem tās produktiem, un īpaši vannas, d/vannas aizkariem, dažāda dizaina dušas kabīnēm, dušas paliktņiem, kanāliem, izlietnēm, mēbelēm, dažāda veida jaucējkrāniem un papildu aksesuāriem ir raksturīga ovāla forma, apvienojot tos plaši izmantojamā komplektā.

Risinājums jebkurai vannas istabai

Pateicoties daudziem īpašiem izstrādājumiem un to pilnīgai harmonijai, Chrome koncepcija labi iedzīvojas jebkura izmēra vannas istabā. Un tas vēl nav viss! Chrome koncepcija ietver arī izstrādājumus, kas paredzēti tualetes istabai. Un tas viss dizainā, kas aktuāls visos laikos.

Keramika un kompozītmateriāls

Vai Jūs dodat priekšroku klasiskās keramikas vai nevainojama dizaina kompozīta lietā marmora priekšrocībām? Izvēlieties Jums piemērotāko variantu, un esiet pārliecināts, ka šajā kolekcijā atradīsies risinājumi, kuri atbilst visām Jūsu prasībām, lai kādas tās arī būtu. Pie keramiskajām un lietajām izlietnēm mēs piedāvājam mēbeles, kas ideāli ar tām sader stila ziņā un atbalsta katra modeļa pamatideju.

Universāls dizains

Chrome koncepcijas izstrādājumi ir apveltīti ar vienkāršu skaistumu, kas nekad neapnīk. Tā kā to stils nav dominējošs, tie vienmēr atradīs kopēju valodu ar pārējo vannas istabas aprīkojumu.