Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Visi

10 gadi - T/C Komforts Jaunmoku 26

Akcija – Veikalam “Komforts” Jaunmoku ielā 26 10 gadi!
Visai produkcijai 25% atlaide veikalā “Komforts” Jaunmoku ielā 26!
Akcijas darbības laiks ir...

Smalkas līnijas, izteiktas šķautnes un krāsas – jaunā vannas istabas dizaina tendence

Pašreiz pasaules mēroga dizaina tendences pamats ir izteiktas formas: Ļoti smalkas līnijas un izteiktas šķautnes tiek realizētas ar visaugstāko precizitāti. Ar kolekciju Artis un Octagon kolonnas veida izlietni, Villeroy & Boch realizē šo tendenci izmantojot īpašo TitanCeram materiālu. Turpretim Venticello kolekcija ieviesīs pilnīgu vannas istabas sajūtu.

Grohe inovācijas arī Latvijā

2016. gada 21. Septembrī pie t/p ALFA mūs sagaidīs Grohe autobuss “Strādā gudrāk”, kurš Eiropas tūres ietvaros apmeklē arī Latviju. Grohe piedāvā gudrās tehnoloģijas, kas atvieglo ikdienu un iedvesmo dzīvot zaļāk.

WILO 5 gadu garantija

SIA WILO Baltic sadarbībā ar vairumtirgotājiem un sadarbības partneriem piedavā jums unikālu iespēju – pērc kādu no WILO Stratos Pico vai WILO Yonos Pico sērijas sūkņiem un piedalies WILO 5 gadu garantijas klientu lojalitātes programmā, kas sniedz jums pagarināto 5 gadu garantiju...

Pirmšķirīgs dizains un neatsverams komforts

Vannas istaba ir vieta, kas sniedz mundrumu un svaigumu, gatavojoties dienai, bet nomierina dienas izskaņā. Šī telpa mājoklī paredzēta, lai ātri un ērti savestu sevi kārtībā un gūtu pozitīvas emocijas. Duravit zīmola veidotāji centušies apvienot praktiskās nepieciešamības ar atbrīvojošu atmosfēru un stilu. Par uzņēmuma vēsturi, filozofiju un inovatīvajiem produktiem stāsta zīmola pārstāve Latvijā Inese Blunava.

Pirts būvniecība: mīti un tendences

Atskatoties pagātnē, var secināt, ka pirts būvniecības tradīcijas laika gaitā un inovāciju ietekmē ir mainījušās, lai gan mērķis allaž bijis viens – atbrīvot ķermeni un veldzēt garu. Pirts muzeja dibinātājs un uzņēmuma Harvia pārstāvis Latvijā Teodors Karlsons stāsta par mītiem, kas valda sabiedrībā un pareizas pirts būvniecības stūrakmeņiem.

Reibinoša jautrība kā dizaina nostāja

Black & White Edition: jaunās ārtelpu masāžas vannas ar modernu dizainu

Iegremdējieties siltajā ūdenī, aizveriet acis un izbaudiet atjaunojošo peldi masāžas vannā - Villeroy & Boch ārtelpu masāžas vannas ir visintensīvākais un relaksējošākais veids, kā mājās izbaudīt burbuļojošo ūdeni. Villeroy & Boch ir radījis lielisku jaunu dizainu - kolekciju Black & White Edition. Black & White Edition ir unikāla...

Dušas kabīņu tendences

Kad, iekārtojot vannas istabu, tiek izvēlēta duša, par galvenajiem izvēles kritērijiem visbiežāk izvirzīti vietas ekonomija, ātrums, kādā iespējams nomazgāties, un ērtums. Ražotāju piedāvātais klāsts ir plašs un tehniskie risinājumi daudzveidīgi, tāpēc SIA Eva-Sat tirdzniecības vadītājs Jānis Banders palīdz iespējās neapjukt.

Dizaina radiatori: silda un priecē

Atsākoties drēgnajam laikam, māju un dzīvokļu īpašniekiem ir vērts padomāt par radiatoru nomaiņu, lai ziemas sezonā uzturēties mājoklī būtu silti un patīkami. SIA Eva-Sat pārstāvji šī uzdevuma izpildē rekomendē neaizrauties ar pašdarbību un iepazīstina ar radiatoriem, kas ne tikai labi sildīs, bet arī labi izskatīsies.

Keramika vannas istabai – inovācijas un tendences

Vannas istabas un tualetes remonts un santehnikas nomaiņa ir viens no dārgākajiem priekiem mājokļa iekārtošanas vai renovācijas laikā. Tieši tāpēc ir svarīgi savlaicīgi apzināties telpas plašumu, tur īstenojamās iespējas, vēlmes un remontam atvēlēto budžetu. Par ražotāju piedāvātajām inovācijām un tendencēm stāsta SIA EVA-SAT vairumtirdzniecības preču iepircēja Dace Iesalniece.

Ūdens maisītāji: zaļi un inovatīvi

Kas ir pirmais, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties keramiku vai ūdens maisītājus vannasistabai un virtuvei? Uzņēmuma SIA Eva-Sat tirdzniecības vadītājs Jānis Banders atgādina: „Patērētāju populārākās kļūdas ir izvēlēties divu dažādu ražotāju santehniku un maisītājus. Taisot remontu, vienā telpā vajadzētu izvēlēties viena ražotāja vienas sērijas aksesuārus un keramiku...

Kanalizācijas smaka telpās? Ir risinājums!

Dušas telpa ir vieta, kur smelties ķermeņa un gara tīrību, tādēļ, plānojot vannas istabas izbūvi vai remontu, svarīgi novērst visus pilnvērtīgai veldzei traucējošos faktorus un aprīkot telpu ar mūsdienīgiem dizaina risinājumiem. Viens no kaitinošākajiem traucēkļiem vannas istabā neapšaubāmi ir nepatīkamās kanalizācijas smakas, taču arī to novēršanai ir atrasts inovatīvs...

HL 531 Dušas tekne ar sauso sifonu PRIMUS-LINE!

Austriešu firma HL ir vadošie speciālisti dušas tekņu sistēmu ražošanā. Uzņēmums HL ir paplašinājis savu preču klāstu ar jaunu dušas teknes sistēmu: HL531 Primus-Line!

Veidojot dušas tekni ar “sauso” sifonu Primus-Line tika ņemti vērā...

MELNAIS ARTIC: IEDVESMA VANNAS ISTABĀ

Mēs Gustavsberg daudz pievēršam uzmanību vannas istabas dizainam un ar vien meklējam jaunas vannas istabas tendences un idejas.
Pat neliela interesanta dizaina detaļa var izmainīt visas vannas istabas interjera noskaņu – un kāpēc tas nevarētu būt melns tualetes pods vai izlietne?

Gustavsberg jaunums – Hygienic Flush

Hygienic Flush no Gustavsberg – gudrāka skalošana un vieglāka kopšana

Gustavsberg prezentē jauno piekaramo tualetes podu ar gudrāku skalošanu, šis produkts nodrošina...