Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Villeroy & Boch kolekcija Collaro – kolekcija ar raksturuVilleroy & Boch vēlas radīt izsmalcinātu, modernu un ar īpaši pārdomātiem akcentiem bagātu vannas istabu, tādēļ piedāvā jauno kolekciju Collaro. Augstas kvalitātes materiāli, kā TitanCeram un TitanGlaze, neparastas un pārdomātas detaļas, uzmanību piesaistošs izskats ir kombinācija, kas raksturo Collaro kolekciju. Pārsteidzošā padziļinājuma dizaina mala piešķir kolekcijai savu atšķirīgo izskatu. Izveidojiet vannas istabu, kas zina, kā modernā veidā apvienot raksturīgās formas, augstas kvalitātes materiālus un praktisku funkcionalitāti!

Izlietne ir jebkuras vannas istabas galvenais elements, kas piesaista uzmanību. Tā arī nosaka vannas istabas noskaņu, stilu un kopējo telpas tēlu. Collaro kolekcijas izlietnes ir veidotas no īpaša TitanCeram materiāla, kur ražošanas procesā laukšpatam, mālam un kvarcam tiek pievienots titāna dioksīds, ļaujot izveidot izturīgas un plānas izlietnes malas. Šis kolekcijas uzmanību piesaistošā daļa ir īpašs paaugstinājums izlietnes tālākajā malā ar neticami plānu tuvāko malu, ļaujot izbaudīt neierastu kontrastu un komfortu. Šī Villeroy&Boch tehnoloģija, ļauj tik smagam materiālam kā keramikai vizuāli izskatīties vieglai un gaisīgai. Collaro kolekcija piemērota dažāda izmēra un stila vannas istabām piedāvājot 15 dažādus izmērus un uzstādīšanas veidus, kā arī pieejama baltā vai baltā matētā krāsā.

Ikvienam nepieciešams vannas istabā uzglabāt dažādas mantas – tad kādēļ tās neuzglabāt estētiski un praktiski. Collaro kolekcijā variet pieskaņot vannas istabas skapīšus 10 modernās krāsās. Iebūvēts apgaismojums padara telpu modernāku un patīkamāku, radot māju sajūtu. Plašākai telpai piedāvājam pieskaņotus sānu skapīšus, kā arī garo skapi vairāku mantu uzglabāšanai ar praktisku, iebūvētu veļas uzglabāšanas vietu.

Pilnīgai baudai un relaksācijai Villeroy&Boch piedāvā Collaro kolekcijas akrila vannas, kas veidos vienotu un pilnībā nokomplektētas vannas istabas izskatu. Izveidotā papildu plaukta vieta vannas garākajā malā, ļaus praktiski novietot tur nepieciešamos kosmētikas līdzekļus. Iebūvētā ūdens ieplūdes un noplūdes sistēma hromētā, šampanieša, zelta vai melnā matētā tonī kalpo ne tikai praktiskai lietošanai, bet arī kā dizaina elements. Pamēģiniet piepildīt vannu caur ieplūdes mehānismu un sajūtiet maigo ūdenskrituma plūdumu. Vannas pieejams gan pie sienas uzstādāmas, iebūvējamas vai monolīta vanna ar paneli jūsu izvēlētajā krāsu tonī.

Ar Collaro kolekciju veidojiet savu unikālu, vienotu un eleganti modernu vannas istabu, Villeroy&Boch kvalitāte, tradīcijas un dizaina elementi ļaus jums pilnībā relaksēties un izbaudīt vannas istabas īpašos mirkļus.


Villeroy & Boch kolekcija Collaro

Villeroy & Boch kolekcija Collaro