Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Gustavsberg jaunums – Hygienic FlushHygienic Flush no Gustavsberg – gudrāka skalošana un vieglāka kopšana

Gustavsberg prezentē jauno piekaramo tualetes podu ar gudrāku skalošanu, šis produkts nodrošina vieglāku tīrīšanu un uzlabo higiēnu jūsu vannas istabā. Novatoriskais dizains ar atklāto skalošanas malu un gludajām virsmām novērš jebkādu iespējamo baktēriju un netīrumu uzkrāšanos. Modernais dizains iederēsies ikvienā vannas istabas interjerā.

Gustavsberg Gustavsberg

Gustavsberg jaunums 5G84 Hygienic Flush ir pie sienas uzstādāms tualetes pods ar atklātu malu. Skalojot pods tiek efektīvi iztīrīts, un inovatīvais dizains ar gludām virsmām nepieļauj netīrumu uzkrāšanos tualetes podā. Testos pierādīts, ka pēc Direct Flush noskalošanas uz virsmas nepaliek ne baktērijas, ne netīrumi no ūdens. Hygienic Flush atklātā skalošanas mala atvieglo tīrīšanu un samazina spēcīgu tīrīšanas līdzekļu izmantošanu līdz minimumam.

Gustavsberg Gustavsberg

Mēs iepazīstinām ar Hygienic Flush kā nākošās paaudzes tualetes podu. Gludā virsma un atklātā mala padara neiespējamu netīrumu uzkrāšanos zem apmales un stūros. To īpaši novērtēs slimnīcās, skolās, publiskās vietās, bet, protams, arī jūsu mājās. Tagad tīrības uzturēšana vannas istabā ir tīrā bērnu spēle! Kurš gan nevēlas tualetes podu, kas ir higieniskāks un ērti kopjams, saka Katharina Klotz, Villeroy & Boch Gustavsberg mārketinga direktore.

Gustavsberg Gustavsberg

5G84 Hygienic Flush iespējams uzstādīt izmantojot Gustavsberg Triomont iebūvējamo rāmi ar skalošanas tvertni. Ieteicamā tualetes poda Hygienic Flush mazumtirdzniecības cena iekļaujot vāku ar lēnas aizvēršanas soft-close un ātras noņemšanas quick release funkciju: 315 EUR