Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.
Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Ventilācijas iekārta Zehnder ComfoAir QZehnder ComfoAir Q ir jaunākās paaudzes ventilācijas iekārtas, kas ir efektīvākas, vēl klusākas un inteliģentākas. Mūsdienīgs dizains apvienojumā ar viedām tehnoloģijām padara Zehnder ComfoAir Q par labāko tirgū pieejamo produktu. Liels skaits jauninājumu nodrošina optimālu akustisko veiktspēju, vēl labāku siltuma atgūšanu un īpaši zemu enerģijas patēriņu. Zehnder ComfoAir Q nodrošina izcilu komfortu ideālam iekštelpu klimatam ar maksimālu energoefektivitāti.

Dažādu jaudu modeļi ļauj izvēlēties katrai mājai pašu piemērotāko:
• Līdz 350 m3/h (200 Pa)
• Līdz 450 m3/h (200 Pa)
• Līdz 600 m3/h (200 Pa)

Vienkārša un ērta uzstādīšana, sistēmas nobalansēšana, ieregulēšana un palaišana atvieglo ikdienas darbu profesionālam uzstādītājam un dod iespēju arī pašam iekārtas īpašniekam ar šo visu viegli tikt galā.

Gaisa vadu sistēmas uzstādītājam atvieglo darbu iespēja ventilācijas iekārtas pieslēgumu puses izvēlēties pie uzstādīšanas.

Jauns dimanta formas siltummainis ar lielāku virsmas laukumu lielākai siltuma atgūšanai un mazākai gaisa pretestībai, nodrošina zemāku enerģijas patēriņu. Iekārtu var izvēlēties ar tikai siltuma atgūšanu (HRV) vai ar siltuma un Mitruma atgūšanu, Entalpijas siltummaini (ERV). Entalpijas siltummainis nodrošina mitruma atgūšanu no izvadāmā gaisa, tādā veidā nesausinot pieplūdes gaisu apkures sezonā, kā arī noturot nevēlamu mitrumu ārpusē siltajā laikā. Vairāk par mitruma atgūšanu skatiet šajā video:
https://fb.watch/3_4VthnJKI/

Adaptīvais priekšsildītājs energoefektīvai āra gaisa temperatūras kontrolei pasargā iekārtu no aizsalšanas, nodrošinot vislabāko iespējamo energoefektivitāti. Tas piesilda tikai tik, cik nepieciešams un tikai tad, kad nepieciešams. Ar Entalpijas siltummaini priekšsildītājs sāk darboties tikai sākot no -5oC āra temperatūras.

Jaunākā ventilatora tehnoloģija klusai un energoefektīvai darbībai. Īpaši patentēti ventilatori, kā arī to korpusi, atvieglo gaisa plūsmu un vada to ar lielu precizitāti cauri iekārtai, samazinot gaisa pretestību un trokšņu līmeni ventilatoru darbībai. Iekārtas nepārspējamos klusās darbības rādītājus palīdz sasniegt arī tās putupolipropilēna (EPP) korpuss, kurš nodrošina, ka iekārta, gadiem ejot, nekļūs mazāk blīva, saglabājot augstu trokšņu izolācijas līmeni un energoefektivitāti.

Iekārta ir aprīkota vairākiem temperatūras, mitruma un spiediena sensoriem visu gaisa plūsmu mērīšanai, lai varētu pastāvīgi mērīt, rēķināt un ar vairāku programmu palīdzību pielāgot savu darbību maksimāli komfortabla iekštelpu klimata nodrošināšanai, tam patērējot pēc iespējas mazāk enerģijas.

Viegla pārslēgšanās uz mobilo lietotni un attālināto uzraudzību atvieglo ikdienas sistēmas pārraudzīšanu, kā arī padara daudz efektīvāku iekārtas apkalpošanu servisa gadījumā, kad Zehnder servisa partneris var gan novērst kļūdu attālināti, gan labāk saprast kļūdas iemeslus pirms ierašanās objektā.

Oriģinālo Zehnder filtru izmantošana (saskaņā ar ISO 16890 gaisa filtru standartu) nodrošina bez-putekļu iekštelpu gaisu un maksimālu higiēnu. Par jauno ISO 16890 Standartu vairāk šeit:
https://fb.watch/3_6TzxVtJ3/

Par to, kā iekārta strādā ar visu Zehnder gaisa vadu sistēmu kopumā, var noskatīties jaunākajā “Laiks Mājai” raidījumā:
https://fb.watch/3_4MJe2xPB/


Produktu katalogs

Notiek pasūtījuma apstrāde...