Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Efektīvs risinājums nepatīkamo smaku nosūcei vannas istabāAerosola atsvaidzinātāji, difuzori, atsvaidzinātāji uz WC poda malas – risinājumi, ko daudzi izmanto cīņai ar nepatīkamām smakām vannas istabā, taču tie nenovērš problēmu, tikai nedaudz maskē. Lai atbrīvotos no smakām, ir nepieciešams attīrīt gaisu, pirms tas sāk izplatīties telpā.
Geberit piedāvā efektīvu un mūsdienīgu risinājumu ar DuoFresh moduli. Ar ventilatoru piesārņotais gaiss tiek iesūkts tieši no tualetes poda, neļaujot smakām izplatīties telpā, attīrīts caur keramikas šūnveida filtru un atgriezts atpakaļ telpā. Šī ir visefektīvākā tehnoloģija, kas novērš nepatīkamu smaku izplatīšanos.
Modulis tiek uzstādīts Geberit WC podu iebūvējamajos rāmjos Geberit Sigma un sader ar noskalošanas taustiņiem Sigma01, Sigma10, Sigma20, Sigma21, Sigma30, Sigma50.Geberit DuoFresh produktus skatīt šeit