Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Veic pasūtījumus attālinātiT/C Komforts vēlas Jums ierosināt, tuvākajā laikā, veikt iepirkšanos attālināti, kas aizvietotu veikalu apmeklējumus klātienē. Šādam preču iegādes veidam ir savas priekšrocības- iepirkties ir ērtāk, lētāk un ātrāk.

Ja esat izzinājuši savas vajadzības un skaidri ziniet kāda veida prece Jums ir nepieciešama, veicat preču pasūtīšanu mūsu interneta veikalā komforts.net un piesakiet piegādi uz Jums ērtāko adresi. Par piegādes laiku ar Jums sazināsies, norādot Jums ērtāko laiku un dienu.

Aizpildot pasūtījuma pieteikumu interneta veikalā, vienmēr būtu ieteicams pievienot savu telefona numuru. Telefona numurs ir ļoti svarīgs gadījumā, ja tiek norādīta nepareiza vai neprecīza piegādes adrese. Pat, ja adrese ir pareiza, telefona numurs palīdzēs saņemt sūtījumu ātrāk.

Ja tomēr neesat pārliecināti par savu preču izvēli un vēlaties konsultāciju no profesionāla speciālista, nesatraucaties, Jums nav jādodas uz veikalu, Jūs to varat izdarīt attālināti, veicot telefona konsultācijas. Telefona konsultācijas Jūs varat izvēlēties pēc sekojošiem kritērijiem:

  • Pēc Jūsu atrašanās vietas
Izvēloties precīzu konsultācijas tālruni, Jūs paātrināsiet preču piegādes termiņus. Piedāvājam telefona konsultācijas Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā. Zvanot uz attiecīgo pilsētu, Jūs varēsiet uzreiz pasūtīt preci uz piegādāti no tuvāk esošā veikala.

  • Pēc preču sortimenta veida
Ja Jūs jau zināt par kāda veida preču grupu vēlaties konsultēties, piemēram, apkures katls, keramika vai kādi saslēgumu, tad, sazvanot mūsu speciālistus visā Latvijā, tiks sniegta visa nepieciešamā informācija, kuras laikā ir iespēja noformēt pasūtījumu un vienoties par piegādes laikiem un vietu*.

*Bezmaksas piegāde pasūtījumam virs 200eur, piegādes maksa par mazākām summām rēķināma individuāli.


Telefona konsultācijas tālruņi