Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Grundfos MQ3 sistēmaNokomplektēta sistēma MQ ir nokomplektēta daudzfunkcionāla iekārta, kas ietver sūkni, motoru, diafragmas tvertni, spiediena un plūsmas devēju, vadības ierīci un pretvārstu.
Vadības ierīce nodrošina to, ka sūknis automātiski ieslēdzas, ja ūdens tiek patērēts, un automātiski izslēdzas, ja patēriņš tiek pārtraukts. Bez tam vadības ierīce pasargā sūkni bojājumu gadījumā.

Uzstādīšana
Kompaktās konstrukcijas dēļ sūknim nav nepieciešams daudz vietas, un to ir viegli uzstādīt. Apkārt sūknim nav jābūt brīvai telpai.

Vienkārša darbība
Sūknim ir ērti lietojama vadības pults ar iesl./izsl. (ON/OFF) pogu un indikatora lampiņām, kas norāda sūkņa darba stāvokli.

Pašuzsūcošs sūknis
Kā pašuzsūcošs sūknis MQ var sūknēt ūdeni no līmeņa, kas ir zemāks par tā atrašanās līmeni. Nodrošinot piepildīšanu ar ūdeni, sūknis spēj uzsūknēt ūdeni no 8 m dziļuma nepilnās 5 minūtēs. Tas atvieglo sūkņa uzstādīšanu un palaišanu, kā arī garantē drošāku ūdensapgādi iekārtās, ja pastāv bīstamība, ka varētu būt darbība bez šķidruma vai noplūdes iesūkšanas šļūtenēs vai caurulēs.

Integrētas aizsargfunkcijas
Ja sūknis ir pakļauts darbībai bez šķidruma vai pārlieku augstai temperatūrai, piemēram, ieķīlēšanās vai pārslodzes gadījumā, sūknis automātiski izslēgsies, tādējādi novēršot motora sadegšanu.

Automātiska atiestatīšana
Sūknim ir automātiskas atiestatīšanas funkcija. Konstatējot darbību bez šķidruma vai līdzīgu avārijas stāvokli, sūknis apstāsies. Restartēšana tiks mēģināta ik pēc 30 minūtēm 24 stundu laikā. Atiestatīšanas funkciju ir iespējams deaktivizēt.

Zems trokšņa līmenis
Hidrauliskā konstrukcija un iekšējā dzesēšana nodrošina to, ka sūknis strādā ļoti klusi, līdz ar to tas ir piemērots tiklab uzstādīšanai telpās, kā arī ārpus telpām.

Spiedientvertne
Iebūvēta spiedientvertne samazina palaides un aptures skaitu, ja ir noplūdes cauruļu sistēmā, tādējādi mazinot sūkņa nolietošanos


Grundfos MQ3-35
Grundfos MQ3-45