Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.
Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Giacomini regulējams magnētiskais filtrs R146cJaunajā ierīcē, ko izlaida Giacomini, trīs šķidruma tīrīšanas metodes tiek izmantotas vienlaicīgi - mehāniski, izmantojot sietu, magnētisko un arī hidraulisko - sakarā ar ciklona efektu vārsta kolbā!

Regulējams magnētiskais filtrs (dūņu atdalītājs) Giacomini R146C atdala un novērš mehāniskās daļiņas, kas atrodas apkures un dzesēšanas sistēmu hidrauliskajos tīklos. Mehāniskie piemaisījumi tiek novērsti ar magnētiskā un metāla acu filtra iedarbojoties uz ūdens centrbēdzes spēku. Piemaisījumus var izvadīt caur drenāžas vārstu.

Ierīcei ir kompakts izmērs, un, piemēram, to var uzstādīt zem sienas katla, nepalielinot uzstādīšanas vietas izmērus. Īpašs regulējams separatora dizains ļauj to uzstādīt uz cauruļvada horizontālā, vertikālā vai leņķiskā stāvoklī. Ierīce satur caurules savienošanai ar sistēmu taisnā līnijā vai leņķī - drenāžas vārsts ar spraudni, manuālais gaisa atdalīšanas vārsts. Ciklona kamerā ir uzstādīts mehānisks nerūsējošā tērauda filtrēšanas elements un magnēts, kas atdala magnētiskos piemaisījumus.

Atdalītājam ir savienojuma izmēri ar sistēmu ¾ ”un 1”.

Lai jums ir saprotams kapec jāliek un jāpiedāvā :
Junkers garantija neattiecas uz iekārtas darbības traucējumiem vai bojājumiem, kuri radušies šādu iemeslu dēļ:
• dabiskais nolietojums, mehāniski bojājumi vai jebkāda veida piesārņojums


Produktus skatīt šeit

giacomini-R146c

Notiek pasūtījuma apstrāde...