Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Jauna tendence vannas istabā: uzmanību piesaistoša dizaina "odziņa"Ieejot telpā, mēs automātiski ievērojam īpaši interesantus objektus. Fascinējoši vannas istabas elementi – lieli vai mazi – piesaista uzmanību ar formu, krāsu, apgaismojumu, virsmu vai materiālu, un tie parāda brīvdomātāja garu. Iespējas izveidot individuālus akcentus ir nebeidzamas – izvēlies krāsainu virsmu, neparastu keramiku, brīvi stāvošu vannu vai nelielus aksesuārus.

Dizaina "odziņa" Nr. 1: krāsaina virsma
L-Cube izlietnes skapīša Jade toņa priekšējā virsma nosaka telpas dominējošo dizaina koncepciju. Mums zaļie toņi šķiet nomierinoši un relaksējoši, jo tie asociējas ar dzīvi, dabu un veselību. Ar 30 dažādām L-Cube virsmām, jums ir gandrīz neierobežota krāsas izvēles brīvība. Sienas plaukts, izlietnes skapītis vai augsts skapis – L-Cube daudzveidība palīdz radīt individuālus akcentus. Gaumīgs sienu krāsojums bēšā, baltā vai pelēkā krāsā saskanēs ar mēbelēm un pasvītros to izskatu.

Dizaina "odziņa" Nr. 2: vanna
Drosmīgā dizaina Cape Cod vannai nav jābūt apslēptai, jo tā ir ārkārtīgi neparasts dizaina objekts. Vannas monolītā forma kontrastē ar taisnām līnijām telpā. DuraSolid A matētais klājums izskatās nomierinošs un relaksējošs. Krāsota siena vai vienkārša krāsu shēma automātiski liks pievērst uzmanību vienam dizaina objektam.

Dizaina "odziņa" Nr. 3: izlietne
Dubultā ME by Starck sērijas izlietne ir pārsteidzošs vannas istabas centrālais punkts. Lai gan tās izmērs ir 130cm un dziļums pietiekami ērts lietošanai, izlietne izskatās eleganta un viegla. Kombinē to ar L-Cube izlietnes skapīti, lai iegūtu plašu un komfortablu mazgāšanās un uzglabāšanas telpu.

Duravit Duravit

Dizaina "odziņa" Nr. 4: tā ir kombinācija!
Jaunā C-Bonded metode vienlaidus sasaista izlietni un mēbeles. Sākotnējie izmēģinājumi ar Darling New un L-Cube pārspēja cerības. L-Cube izlietnes skapītis un īpašā patentētā DuraCeram® keramika veido gandrīz vienlaidus savienotu veselumu. Lielas izturīgas keramikas virsmas nodrošina lielisku komfortu lietošanā. Šis pavisam jaunais izskats padara izlietni par vannas istabas centrālo elementu.

Dizaina "odziņa" Nr. 5: spogulis
Spoguļi mūsu ikdienas dzīvē ir gandrīz neaizstājami. Tā kā spoguļi izceļas, nevajadzētu tos padarīt nemanāmus vai piešķirtiem tiem mazāku lomu viespārējā telpas konceptā. L-Cube spogulis ar iekļaujošu 480 LUX LED gaismas rāmi izceļas un ideāli veido dizainu gan iebūvēts sienā, gan piestiprināts pie tās. Ir pieejami daudz dažādu platumu lielai uzstādīšanas dažādībai.

Dizaina "odziņa" Nr. 6: mazi priekšmeti.
Mājas aksesuāri, piemēram, tekstilizstrādājumi, sienu dekori vai apgaismojums, pārveido vannas istabu par iespaidīgu dzīvojamo telpu. Pelēkas flīzes, balta keramika un vienkāršas krāsas sienas rada ideālu fonu šiem mazajiem uzmanības piesaistītājiem un palīdz tiem funkcionēt vislabāk.

Februārī Duravit mēbeļu komplektiem -30% atlaide!

Produktus skatīt šeit