Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

MELNAIS ARTIC: IEDVESMA VANNAS ISTABĀMēs Gustavsberg daudz pievēršam uzmanību vannas istabas dizainam un ar vien meklējam jaunas vannas istabas tendences un idejas.
Pat neliela interesanta dizaina detaļa var izmainīt visas vannas istabas interjera noskaņu – un kāpēc tas nevarētu būt melns tualetes pods vai izlietne?

Melnie Gustavsberg produkti ir ekskluzīvi un tiek ražoti ierobežotā daudzumā. Izlietne ir centrs vannas istabā. Gustavsberg melno produktu idejas autors dizainers Jon Eliason, ka šobrīd interjerā ir moderni izmantot melnas flīzes vai melnu santechniku. Dizainā aktuālas lietas ir arī spīdīgas virsmas, stikls, grīdas un sienas neapstrādāta betona krāsā. Gustavsberg sortimentā atrodamas visas šīs interjera tendences: stikla skalošanas pogas iebūvējamajām sistēmām Triomont melnā un baltā krāsā, Coloric jaucējkrānu kolekcija melnā krāsā, Logic jaucējkrānu roktui melnā krāsā, brīvi stāvoša vanna melnā krāsā, tagad arī keramika un mēbeles Artic melnā ozolkoka krāsā. Ar šim produktiem ir iespējams radīt ekskluzīvu vannas istabas vidi.

Un, protams, kvalitātei un funkcionalitātei ir īpaši liela nozīme vannas istabā izmantojamajiem produktiem un materiāliem. Gudrie Gustavsberg vannas istabas produkti pilnībā atblst moderna dizaina, kvalitātes un lietošanas ērtuma kritērijiem.

Gustavsberg Gustavsberg Gustavsberg

NEPIECIEŠAMS MAZLIET IEDVESMAS, LAI UZSĀKTU PĀRMAIŅAS SAVĀ VANNAS ISTABĀ?

Apskatiet vannas istabas ar melno akcentu – Gustavsberg melnos dimanta produktus – ko ir radījis interjera dizainers Jon Eliason!

Gustavsberg Gustavsberg