Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Ir Tava kārta ideālai dušai - GROHE SMARTCONTROL

Izmantojiet visas ūdens īpašības, lai izveidotu savu unikālo dušas pieredzi. Liela vai īpaši liela, griestos iebūvēta vai pie sienas stiprināma dušas galva – GROHE dušām un termostatiem ir pieejamas visdažādākās formas, dizains un izmēri, no kuriem ikviens nodrošinās Jums gandarījumu un prieku.

Grundfos MQ sūkņi

Nokomplektēta sistēma MQ ir nokomplektēta daudzfunkcionāla iekārta, kas ietver sūkni, motoru, diafragmas tvertni, spiediena un plūsmas devēju, vadības ierīci un pretvārstu.
Vadības ierīce nodrošina to, ka sūknis automātiski ieslēdzas, ja ūdens tiek patērēts, un automātiski izslēdzas, ja patēriņš tiek pārtraukts. Bez tam vadības ierīce pasargā sūkni bojājumu gadījumā.

OXYGEN X-AIR C200 VENTILĀCIJAS IEKĀRTA JŪSU MĀJAI

Mēs piedāvājam moderno, kompakto un enerģētiski efektīvo ventilācijas iekārtu. Efektīvs un higiēnisks plākšņu pretplūsmas siltummainis silda vai atdzesē telpā piegādāto gaisu, ietaupot līdz 90% no siltuma enerģijas. Kamēr āra temperatūra nav zemāka par -3 ° C, elektrība tiek izmantota tikai gaisa padevei un izplūdei – tas ir aptuveni tikpat cik patērē viena spuldze! Pat ja ir nepieciešamība uzsildīt gaisu, viedas vadības algoritms nodrošinās minimālo elektrības patēriņu.

Iesildām sezonu ar saules kolektoriem Hewalex -20% atlaide

Plakanie saules kolektori ir ar lielu stikla virsmu un lielu saules enerģijas absorbējamo laukumu. Tiek izmantota lielākā daļa saules enerģijas, kas nonāk uz kolektora virsmas. Saules kolektors izgatavots no materiāliem, kas nodrošina ilgstošu kalpošanas laiku un kolektora parametru saglabāšanu ilgākā laika periodā.

APKURES KATLU TEHNISKĀ APKOPE

Apkures sezona tuvojas noslēgumam un laiks padomāt par katla un tā mezglu apkopi, lai nākamo sezonu varētu sākt bez raizēm un nepatīkamiem pārsteigumiem.

Apkures iekārtu tehniskam stāvoklim ir regulāri jāpievērš uzmanība un jāpiesaista sertificēti speciālisti apkopēm un remontiem. Bez sistemātiskām apkopēm pieaug nopietnu bojājumu iespējamība un jārēķinās, ka remonts izmaksās daudz vairāk par apkopi, bet sliktākajā gadījumā būs jāmaina visa apkures sistēma. Regulāras apkopes nodrošina sistēmas stabilu darbību un garantē, ka Jūs negaidīti nepaliksiet bez apkures, kad tā visvairāk ir nepieciešama.

wilo123