Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.
Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Paaugstini komforta līmeni, samazinot apkures izmaksasSilto grīdu attālināta vadība, Uponor Smatrix Pulse, par draudzīgu cenu līdz 30. novembrim.

Uponor Smatrix Pulse ir mūsdienu energoefektivitātes prasībām atbilstoša ierīce, kas sniedz optimālu komfortu tā lietotājam. Iedomājies klimata kontroles sistēmu, kas pati uztur noteikto temperatūras līmeni katrā no dzīvojamās mājas telpām un ko ir ērti vadīt ar mobilās aplikācijas palīdzību Tavā viedtelefonā vai planšetdatorā.

Smatrix Pulse priekšrocības:
• Vienkārša kontrole
Sistēmas kontrole un iestatījumu maiņa caur Uponor Smatrix Pulse aplikāciju telefonā vai planšetdatorā. Ir iespēja piešķirt piekļuvi sistēmai sev zināmam un uzticamam uzstādītājam, kā arī citiem ģimenes locekļiem.

• Individuāls komforts
Sistēma pati pielāgojas mājas iemītnieku ikdienas ritmam katrā no telpām. Turklāt, tā automātiski reaģē uz pārmaiņām: spoža saule, jauns grīdas segums utt.

• Energoefektivitāte
Līdz 20% zemāks enerģijas patēriņš, salīdzinot ar citām sistēmām, kurām nav autobalansēšanas funkcijas. Papildu enerģijas taupīšanas iespējas, izmantojot iestatījumus "Prombūtne" vai "Eko". Sistēma pati spēj pārrēķināt un veikt korekcijas bez speciālista piesaistes. Būtisks laika, enerģijas un līdzekļu ietaupījums ilgtermiņā.

• Drošība
Augsta datu drošības pakāpe, ko nodrošina mūsdienu prasībām atbilstoša šifrēšanas tehnoloģija. Personiskie iestatījumi automātiskiem atjauninājumiem un papildu funkciju izmantošanai. Iespēja izmantot sistēmu tikai lokāli, nesaglabājot informāciju datu mākonī. Paziņojumu saņemšana par zemu akumulatora līmeni vai bezvadu savienojuma zudumu.


Iegādāties Uponor Smatrix PulseVairāk par akciju

Notiek pasūtījuma apstrāde...