Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

GEBERIT VANNAS ISTABAS PASAULEArvien vairāk cilvēku uzskata vannas istabu par savu personīgo telpu mieram un atpūtai. Tāpēc dizainam un komfortam tiek piešķirta aizvien lielāka loma šajā telpā.
Komforts veikalos atradīsiet plašu Geberit zīmola produktu klāstu, sākot no produktiem, kuri būs piemēroti praktiskas ģimenes vajadzībām, kā arī piedāvā plašu augstas kvalitātes vannas istabas keramikas, mēbeļu un citu piederumu klāstu, lai apmierinātu gandrīz visas vajadzības. Novatoriskā sanitārā tehnoloģija ļauj droši darboties un nodrošina lielāku komfortu.

GEBERIT DIZIANS
Geberit dizains galvenokārt ir saistīts ar funkciju. Geberit produkti ir veidoti tā, lai tiem būtu pievienotā vērtība un tie padarītu dzīvi vieglāku. Tomēr, tas nenozīmē, ka dizains nav svarīgs. Gebrit vienkārši domā, ka dizains bez funkcijas nav nekāda lielā vērtība.
Gebrit ietekmējis Skandināvijas mantojums. Tā ir vieta, kur tiek ražoti vannas istabas produkti jau vairāk nekā 80 gadus, tā ir vieta, kur Gerit dzīvo. Skandināvija ir Geberit vienkāršības, funkcijas un tīrā, nenovecojošā dizaina avots.

Knuts Holšers ir Geberit galvenais dizainers. Viņš un viņa komanda ir izstrādājusi visus produktus pēdējos 30 gadus. Holšers ir dizainers, kas ir radījis Ifö Aqua, Ifö Ceranova, Ifö Cera, Ifö Sign, Ifö Sense (pirmo daļu) un Ifö Space 2000. Viņa jaunākais veidojums ir sērija Ifö Inspira.
Mūsdienās Holšers ir viens no Skandināvijas visietekmīgākajiem dizaineriem. Viņš savu karjeru uzsāka pie Arnes Jakobsena (Arne Jacobsen) un viņam kopš 1971. gada ir piederējusi pašam sava dizaina studija, sākotnēji – kā daļa no KHR Architects. Daudzi no viņa izstrādātajiem dizainiem ir kļuvuši par pasaulē atzītu klasiku, un viņa darbs dāņu dizainā ieņem ļoti svarīgu vietu. Pēdējo 40 gadu laikā Holšera studija ir tikusi godalgota vairāk nekā 70 reizes un tā ir kļuvusi par vienu visatzītākajām dizaina studijām.

KVALITĀTE
Gebrit saviem produktiem piešķir īpašu uzmanību kvalitātei. Darbā ar porcelānu Gebrit ir vairāk nekā 80 gadus ilga pieredze, kura tiek vēl joprojām bez apstājas testēta, izmantojot jaunus materiālus un inovācijas.


Produktus skatīt šeit