Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Armaflex ACE Plus uz ARMAFLEX® TEHNOLOĢIJU BALSTĪTA LOKANĀ IZOLĀCIJA



  • Droša kondensācijas kontrole ar Armaflex® slēgto šūnu tehnoloģiju
  • Efektīva siltuma zudumu samazināšana
  • Optimāls piedāvājums ērtam darbam ar dažādu izmēru caurulēm un kanāliem
  • Ugunsreakcijas klase B/BL-s3, d0 visiem produktiem
  • Darba temperatūra no -50 °C līdz +110 °C

Produktus skatīt šeit


Tehniskie parametri
Precizējot siltumizolācijas veidu HVAC-R, procesu un industriālajiem cauruļvadiem un gaisa vadu sistēmām, jāņem vērā šādi tehniskie apsvērumi:

Enerģijas taupība
Siltuma plūsmu no caurules galvenokārt regulē starpība ar apkārtējās vides temperatūru; siltuma zudumi var būt ievērojami. Energoefektivitātes paaugstināšanas un iekārtu mūža pagarināšanas viens no visefektīvākajiem veidiem ir mehāniskā izolācija. Pareizi izvēlēta cauruļvadu izolācija telpu apkures, karstā ūdens vai dzesēšanas sistēmām var vēl vairāk samazināt enerģijas patēriņu un ar to saistīto siltumnīcefekta gāzu emisiju.

Siltumvadītspēja un kondensācijas kontrole
Siltumvadītspēja (λ faktors), kā noteikts W/(m•K), ir materiāla spēja vadīt siltumu, ko mēra 1m³ blokā. Piemēram, materiālam ar augstu siltumvadītspēju - varam - vērtība ir 386 salīdzinājumā ar zemas siltumvadītspējas materiālu - Armaflex ACE Plus - 0.035 pie 0 °C. Ja cauruļvadi strādā pie zemākas temperatūras nekā apkārtējā vidē, uz virsmas veidojas kondensāts. Ja izolācija samirkst, tā zaudē siltumvadītspēju, kas var novest pie aukstākām virsmas temperatūrām, kondensācijas un rūsas problēmām. Armaflex augsta šūnu blīvuma produkti nodrošina ūdens tvaika difūzijas barjeru ar mu vērtību >10,000.

CE Marķējums
Kopš 2013.gada jūlija CE marķējums siltumizolācijas produktiem ir obligāts, kā to nosaka Eiropas saskaņotais standarts (hEN). Saskaņotie standarti nosaka nepieciešamās īpašības un obligātos parametrus, ieskaitot ugunsreakciju (Eiroclases), izmērus un pielaides, siltumvadītspēju, izmēru stabilitāti un ilgmūžību. Kolīdz izstrādājums izturējis īpašību atbilstības testus, uz tā etiķetes tiek uzdrukāts apzīmējuma kods, kas apliecina tehnisko īpašību atbilstību konkrētam hEN. Ražotājam saviem būvizstrādājumiem nepārtraukti jānodrošina atbilstība deklarētajām īpašībām, to apliecinot ar spēkā esošiem testu sertifikātiem, piem., B-s3,d0.

Eiropas ugunsreakcijas klasifikācija
Eiropas Savienībā būvniecības izstrādājumu un elementu ugunsdrošību nosaka Eiroklasēs, atbilstoši standartam EN 13501-1. Vienotā klasifikācijas sistēma ir balstīta uz būvizstrādājuma veiktspēju dažādos ugunsdrošības apstākļos: neliels uzliesmojums, ugunsgrēks un dažādi vidēji līmeņi. Konkrēta izstrādājuma Eiroklasi nosaka ja un cik ātri tas reaģē uz uguni.

Vietējie ugunsdrošības noteikumi
Lēmumus par būvniecības izstrādājumu ugunsizturības klasifikāciju pieņem vietējā līmenī (valsts pārvaldes iestādēs). Noteikumus par būvniecības izstrādājumu nepieciešamo ugunsreakcijas Eiroklasi arī publicē vietējā līmenī.

Produktus skatīt šeit