Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.
Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Jaunā arhitektūra Latvijā

Janvāris, 2013

Ir iznākusi sērijas PROCESS trešā grāmata Jaunā arhitektūra Latvijā.

Redaktore Ieva Zībārte
Grafikas dizaineris Edgars Zvirgzdiņš
Literārā redaktore Guna Kalniņa
Izdevējs – Arhitektūras veicināšanas fonds

Jaunā arhitektūra Latvijā ir trešais sērijas Process izdevums, kas piedāvā visplašāko ieskatu arhitekta praksē un izglītībā. Izceļot ēku rekonstrukciju, kultūras būvju, izstāžu dizaina, villu, lauku sētu, dzīvokļu, biroju un kafejnīcu telpisko kvalitāti, grāmata novērtē Latvijas arhitektu spēju ar atzīstamiem rezultātiem darboties vēsturiskās vides rekonstrukciju un mazās arhitektūras nišā.

Latvijas arhitektūras jaunāko laiku dokumentāciju papildina intervijas ar visu paaudžu profesionāļiem, eseja par metaforu Latvijas arhitektūrā, sabiedrisko organizāciju un arhitektūras skolu apskats.

Grāmatas izdošana ir bijusi iespējama, pateicoties ilgtspējīgam Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālam atbalstam arhitektūras un dizaina nozares projektu konkursos. Rīgas domes Pilsētas arhitekta biroja piešķirtais finansējums visos Process izdevumos ir devis iespēju padziļināti pētīt pilsētvidi, bet Arhitektūras veicināšanas fonda un uzņēmumu Vincents Inspira un Eva-Sat līdzfinansējums nodrošina izdevuma augstos tehniskās kvalitātes standartus.

Sīkāka informācija - http://lukabuka.lv/process-3/

Notiek pasūtījuma apstrāde...