Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Kontaktpersonas

Birojs
Lidija Neimane

Direktore
Lidija Neimane

Telefons: +371 67893868
Fakss: +371 67805369
lidija@evasat.lv
Jānis Banders

Tirdzniecības depart. vadītājs
Jānis Banders

Telefons: +371 67893868
Mob. tel.: +371 26485868
Fakss: +371 67805369
jb@evasat.com
Dace Nelsone

Finanšu direktore
Dace Nelsone

Fakss: +371 67805369
dace.nelsone@evasat.com
Baiba Pētersone

Galvenā grāmatvede
Baiba Pētersone

Telefons: +371 67505481
Fakss: +371 67505399
baiba.petersone@evasat.lv
Anita Krišāne

Vecākā lietvede personāla jautājumos
Anita Krišāne

Telefons: +371 67505480
Mob. tel.: +371 26377725
Fakss: +371 67505399
anita.krisane@evasat.com
Kristīne Ločmele

Lietvede / personāla speciāliste
Kristīne Ločmele

Telefons: +371 67505480
Fakss: +371 67505399
personals@evasat.lv
Arnita Priede

Juriste
Arnita Priede

Telefons: +371 67893869
Fakss: +371 67805369
arnita@evasat.lv
Krista Sūniņa

Jurista palīdze
Krista Sūniņa

Telefons: +371 67805337
Fakss: +371 67805369
krista@evasat.com
Monta Bušmane

Biroja administratore
Monta Bušmane

Telefons: +371 67893868
Fakss: +371 67805369
monta@evasat.lv
Anete Jugbārde

Reklāmas menedžere
Anete Jugbārde

Telefons: +371 67893868
Fakss: +371 67805369
anete@evasat.lv
Līga Pučka

Reklāmas menedžere
Līga Pučka

Telefons: +371 67893868
Fakss: +371 67805369
liga.pucka@evasat.com
Jānis Strauts

IT speciālists
Jānis Strauts

Telefons: +371 67893868
Fakss: +371 67805369
js@evasat.lv
Normunds Strautnieks

IT speciālists
Normunds Strautnieks

Telefons: +371 67505480
Fakss: +371 67505399
Rolands Meinarts

Attīstības projektu vadītājs
Rolands Meinarts

Telefons: +371 67893868
Fakss: +371 67805369
rolands.meinarts@evasat.com