Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Kontaktpersonas

Jānis Banders

Tirdzniecības depart. vadītājs
Jānis Banders

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26485868
jb@evasat.com
Vladimirs Čubars

Iepirkumu daļas vadītājs
Vladimirs Čubars

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29619321
vladimirs.cubars@evasat.com
Monta Bušmane

Biroja administratore
Monta Bušmane

Telefons: 67893868
monta@evasat.lv
Renāte Vociša-Bērzkalne

Reklāmas menedžere
Renāte Vociša-Bērzkalne

Telefons: 67893868
renate.berzkalne@evasat.com
Jēkabs Zvaigzne

Noliktavas pārzinis
Rīga, Jaunmoku iela 26
Jēkabs Zvaigzne

Telefons: 67893876
zvaigzne@evasat.lv
Konsultācijas
Sanita Mītniece

Apkures speciāliste
Rīga, Jaunmoku iela 26
Sanita Mītniece

Telefons: 67893868
sanita.mitniece@komforts.net
Jānis Ozoliņš

Ventilācijas speciālists
Jānis Ozoliņš

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26635918
jo@evasat.com
Jānis Krauklis

Kanalizācijas speciālists
Jānis Krauklis

Telefons: 67893868
janis.krauklis@evasat.com
Vitauts Laučjuns

Ūdens apgādes speciālists
Vitauts Laučjuns

Telefons: 67893868
vitauts@evasat.lv
Inga Jurēvica

Dizainere
Inga Jurēvica

Telefons: 67893872
Mob. tel.: 29485998
inga.jurevica@komforts.net
Daiga Stariņa

Dizainere
Daiga Stariņa

Telefons: 67812108
daiga.starina@komforts.net
Anita Zviedre

Konsultante
Anita Zviedre

Telefons: 67893872
anita.z@komforts.net
Laura Jančevska

Dizainere
Laura Jančevska

Telefons: 67812108
laura.jancevska@komforts.net
Dina Vītuma

Pārdošanas projektu vadītāja
Dina Vītuma

Telefons: 67241263
dina.vituma@komforts.net
Vairumtirdzniecība - Montāžniekiem un Celtniekiem
Uldis Leimanis

Nodaļas vadītājs
Uldis Leimanis

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29131113
uldis.leimanis@evasat.com
Jūlija Vasiļjeva

Jūlija Vasiļjeva

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29413435
julija@evasat.lv
Jānis Neimanis

Jānis Neimanis

Telefons: 67893868
jn@evasat.com
Juris Laizāns

Juris Laizāns

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29166417
juris.laizans@evasat.com
Māris Zeltzaķis

Māris Zeltzaķis

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 27071911
maris.zeltzakis@evasat.com
Arturs Alksnis

Arturs Alksnis

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26116292
arturs.alksnis@evasat.com
Agris Kalniņš

Agris Kalniņš

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26344280
agris@evasat.com
Artūrs Šviģis

Artūrs Šviģis

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29642177
as@evasat.com
Jānis Kazaks

Jānis Kazaks

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 29138466
jk@evasat.com
Vairumtirdzniecība - Veikaliem, Saloniem un Interneta veikaliem
Oskars Stepiņš

Oskars Stepiņš

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26356949
os@evasat.com
Mariuss Koļencovs

Mariuss Koļencovs

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 25966653
mariuss@evasat.com
Artūrs Kivkucāns

Artūrs Kivkucāns

Mob. tel.: 26179689
ak@evasat.com
Vairumtirdzniecība - Reģionālie pārstāvji
Oskars Šulcs

Kurzeme
Oskars Šulcs

Mob. tel.: 27857187
oskars@evasat.lv
Pāvels Košeļevs

Kurzeme
Pāvels Košeļevs

Mob. tel.: 26768425
pavels@evasat.com
Jānis Beķeris

Kurzeme
Jānis Beķeris

Mob. tel.: 26159519
bekeris@evasat.com
Jānis Briņķis

Vidzeme
Jānis Briņķis

Mob. tel.: 25609007
jb@evasat.lv
Oskars Romka

Vidzeme
Oskars Romka

Mob. tel.: 26311633
or@evasat.com
Iveta Dzelzīte

Zemgale
Iveta Dzelzīte

Mob. tel.: 29113831
iveta@evasat.com
Vairumtirdzniecība - Eksporta pārstāvis
Anrijs Zunde

Lietuva, Baltkrievija, Kaļiņingrada
Anrijs Zunde

Telefons: 67893868
Mob. tel.: 26411616
az@evasat.com
Veikalu vadītāji
Karīna Picileviča

Veikala vadītāja
Rīga, Jaunmoku iela 26
Karīna Picileviča

Telefons: 67893875
karina.picilevica@komforts.net
Marija Picileviča

Veikala vadītāja
Rīga, Krasta iela 44
Marija Picileviča

Telefons: 67241263
marija.picilevica@komforts.net
Sandija Nikolajenko

Veikala vadītāja
Ventspils, Brīvības iela 43
Sandija Nikolajenko

Telefons: 63624077
sandija.nikolajenko@komforts.net
Ivars Ječmanis

Veikala vadītājs
Liepāja, Zemnieku iela 32
Ivars Ječmanis

Telefons: 63484844
ivars.jecmanis@evasat.lv