Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

SensoWash Slim

SensoWash Slim piedāvā nepieciešamākās dušas funkcijas astoņiem Duravit dizaina veidiem.

SensoWash tualetes - dušas līnija ir visdabiskākā higiēnas forma: atsvaidzinoša tīrīšana ar ūdeni. Ar SensoWash Slim, Duravit ir izveidojis jaunu minimālisma variantu, kas inteliģenti izmanto tehnoloģiju. Pateicoties sabalansētajām proporcijām un īpaši plakanam tualetes – dušas sēdeklim, SensoWash Slim izskatās kā klasisks tualetes pods, kas apmierina vēlmi pēc gludas estētikas un nemainīgas modernitātes. Īpaši ērtais un viegli lietojamais jaunais tualetes – dušas sēdeklis ir ideāls risinājums privātām, daļēji publiskām un publiskām telpām.

Jauna tendence vannas istabā: uzmanību piesaistoša dizaina "odziņa"

Ieejot telpā, mēs automātiski ievērojam īpaši interesantus objektus. Fascinējoši vannas istabas elementi – lieli vai mazi – piesaista uzmanību ar formu, krāsu, apgaismojumu, virsmu vai materiālu, un tie parāda brīvdomātāja garu. Iespējas izveidot individuālus akcentus ir nebeidzamas – izvēlies krāsainu virsmu, neparastu keramiku, brīvi stāvošu vannu vai nelielus aksesuārus.

Svaigs gaiss telpās – komforta un veselības garants

Ikdienā mēs telpās vidēji pavadām 90% no mūsu laika, tādēļ pārdomāts un piemērots iekštelpu klimats ir absolūti nepieciešams, lai iegūtu komfortu un veselību mums pašiem un apkārtējiem. Par to lielā mērā varam parūpēties sakārtojot ventilāciju, nodrošinot pastāvīgu svaigā gaisa pieplūdi telpām un izvadot netīro gaisu laukā. Ja to vēl piedevām izdodas paveikt, svaigo gaisu uzsildot ar atgūto siltumu no netīra gaisa, tad vienlaicīgi arī taupām enerģiju un savus līdzekļus.

Uponor instrumentu bezmaksas pārbaude!

Aicinām pieteikties Uponor instrumentu bezmaksas pārbaudei, kura šogad notiks 20. un 21. februārī.

wilo123