Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Harvia saunas un spa

Harvia ir pasaules vadošais saunu un spa ražotājs. Harvia, ir kļuvis par starptautiski pazīstamu zīmolu, kura tehnoloģiski progresīvie produkti tiek importēti vairāk nekā 80 valstīs.
Somijā došanās uz saunu ir daļa no tradīcijas, taču ārī ārpus Somijas robežām cilvēki izvēlas saunu un spa apmeklējumus, jo jau sen ir pierādīts, ka pirtī iešana rada pozitīvu ietekmi uz veselību.

Harvia Cilindro elektriskais sildītājs sniedz augstākās kvalitātes tvaiku lielās saunās, kā arī saunās, kurās stikla virsmas palielina...

Vannas istabā ar Filippi Starku (Philippe Starck)…

Sadarbojoties vairāk nekā 25 gadus, Duravit un dizainers Filips Starks pārrakstījuši dizaina vēsturi. Ar jauno Cape Cod un ME vannasistabu spektru franču dizainers radījis ikviena individuālajām vēlmēm un dzīvesstilam atbilstošu vannasistabas aprīkojumu.

Kā atzīst Filips Starks, ar dizaina palīdzību nav iespējams izglābt kāda dzīvi, taču uzlabot gan. Apliecinājums tam ir inovatīvā Cape Cod un ME kolekcija, kas nodrošina ne vien lielisku dizainu, bet arī ilgstpējību – ikviena lieta radīta tā, lai to varētu izmantot ne tikai gadiem, bet pat gadu desmitiem ilgi. Turklāt labierīcību iekārtas radītas no dabiskiem augstas kvalitātes materiāliem...

wilo123